Csókolom vagy szia?

Figyelt kérdés
Ha látok egy nőszemélyt pl.: boltba egy eladó vagy postás vagy stb. de nem tudom róla eldönteni hogy neki már "csókolomot" vagy "sziát, helló"-t köszönjek akkor mit köszönjek neki? Tegezzem le vagy inkább magázzam?

2012. szept. 17. 16:10
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Mond neki, hogy Jó napot kívánok! és kész.
2012. szept. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
66%
Jó napot kívánok, és magázod, mivel ismeretlent alapból magázunk (kivéve fiatalok között, akik kialakították maguknak azt a szokást, hogy tegezik egymást lényegében az első perctől kezdve).
2012. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Engem nem érdekel nekem mit köszönnek, meg hogy szólnak hozzám, de én szia ezt köszönök mindenkinek, meg mindenkit tegezve szólítok meg, és ha valakinek ez nem tetszik, akkor nem köszönök neki, nem szólok hozzá, miért nem csak egy fajta szokás van, ami azonos mindenkinél mindenkivel.
2019. febr. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!