Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Feng Shui-ba ki mennyire...

Feng Shui-ba ki mennyire jártas? Próbálta már valaki a vízprogramozást?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 08:51
 1/1 anonim válasza:

én nem igazán vagyok jártas, inkább a saját belső csímet próbálom rendben tartani.


a víz programozásról pedig úgy tûnik újszerû technológia van kialakulóban, mely sok programozó életét teheti könnyebbé. Dr. Kellermann Aranka Terézia ismertetett az MTV Napi Mozaik címû adásában egy módszert a víz programozására.


A módszer elõnye, hogy nem szükségesek hozzá bonyolult hardver és szoftver architektúrák, és a lefoglalt erõforrások is minimálisak. A technológia részletes ismertetésébõl kiderül, hogy a programozatlan vizet hogyan lehet beprogramozni, és mire lehet használni a víz-szoftvert.

A módszer ismertetése:


"Mindenkinek van valami képe. Amely kép egy pozitív kisugárzású.

Én nagyon tudom ajánlani, ezt a Bibliából nagyíttattam ki ezt a szöveget: a Pál apostolok Korinthosz beliekhez írt levele, amelynek a címe a szeretet dicsérete és ez arról szól, hogy hogyan kell szeretni az embernek.


És akkor annyi... hogy ráteszi a vizet erre a csodálatos szövegre. És egy bizonyos ideig rajta van, este ráteszi, és reggelre ez beprogramozódik...


Nagyon finom ez a víz, és nem poshad meg, napok múlva is finom íze van, és gyógyító hatása - így tudom mondani. Én most nem azt mondom ezzel, hogy ha valakinek súlyos betegsége van, hogy most nosza félre teszi a gyógyszereit, és akkor nosza, igyunk programozott vizet és akkor õ meggyógyul.


Ez nagyon összetett dolog, mert ha õ neki olyan nagy a hite, hogy ettõl meggyógyul, akkor meggyógyul.



Az úgynevezett programozott vizet -legalábbis a japánok úgy gondolják - bárki elõállíthatja.

Nem kellenek hozzá bonyolult gépek sem, csak ami bárhol hallható vagy megtalálható, egy pozitív jelentéstartalmú szó vagy egy kedves kép."


/Dr. Kellermann Aranka Terézia - MTV Napi Mozaik címû adása/



Konklúzió:

A leírásból kiderülnek a legfontosabbak: a programozáshoz nem kell más, mint víz, illetve egy tároló edény amiben a víz beprogramozódik. A programozónak csupán néhány pozitív jelentéstartalmú szót kell deklarálnia, vagy includolni egy kedves képet. Megtudtuk azt is, hogy célszerû ezeket az erõforrásokat a Bibliából fénymásolni.


Sajnos az ismertetésben nem hangzottak el az erõforrásokra konkrétabb meghatározások, azonban a fejlesztõi keretrendszer rugalmasságának köszönhetõen a rendszer inicializálása a programozóra van bízva.


Elgondolásom szerint a módszer azonban veszélyeket is hordoz magában, éppen a könnyen elsajátítható technológia miatt. Egy hozzá nem értõ, vagy romboló kedvû programozó felhasználhat negatív jelentés tartalmú szavakat, vagy nem kedves képeket is, mivel a rendszer hibatûrõ képessége (System Fault Tolerance) -a jelenlegi verziónál- elég szerény. Így könnyen programozhatók a vízbe akár vírusok is.

Ez különössen veszélyes lehet azért, mivel az ember 50-80%-a (életkortól függõen) vízbõl áll, így a vízbe programozott vírusok könnyen az emberi szervezetbe kerülhetnek, ahol beláthatatlan pusztítást okozhatnak.


A víz-programozásban az egyik legcsodálatosabb dolog talán az, hogy a kódolási fázisban a víz magától programozódik be , csupán egy éjszaka alatt. A programozónak nincs más dolga, mint hinni a programban, és az inicializálásnak megfelelõen néhány óra alatt az magától implementálódik.



Végezetül lássuk, a víz programozásához szükséges keretrendszert, toolokat:

Az egyik legfontosabb eszköz talán a kódoló edény. Ebben zajlik le az egész programozás. Kódoló edénynek közönséges "befõttes üveg" is használható.

Az adathordozó nem más mint közönséges csapvíz.


Az inicializáláshoz szükséges dolgok:

Ha a "pozitív jelentéstartalmú szó" platformú programozást használjuk, ajánlott a Bibliából includolni az inicializáló kódot.

2012. nov. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!