Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ilyenkor nem szokás tetszikeln...

Ilyenkor nem szokás tetszikelni, igaz?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, egyetemista. Egy 45 körüli férfi tanár a konzulense, és azt mondja, hogy neki (a lánynak) furcsa, hogy önöznie, magáznia kell, meg hogy mindig azt mondja, hogy a tanár úr így-úgy (túl hosszú mindig ezt mondani), ezért amellett, hogy a tanára tetszikezik neki, néha ő is viszont tetszikezik neki. Szerintetek ez nem fura?
2012. szept. 7. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért lenne fura? Nem értem a problémát O.o
2012. szept. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt én sem nagyon értem.. Már középiskolában is a legtöb tanár magázO_o
2012. szept. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előfordul, hogy egyetemen az 50+-os előadó kikéri, ha magázzuk, néha meg a velünk egyidős kikéri, ha nem, szóval igazodjon ki rajtuk a jóisten...

Amiről te beszélsz, az fácsé, egyik barátnőmeredetileg poénból felvette a tanárunkat (én elvből nem szoktam, nem is fogom), aki elég aktív arrafelé, és, mivel látják egymás posztjait, kinyilvánítják, ha a poszt tetszik, vagy nem, ami szerintem logikus. Hogy ki mire nyom lájkot, az mindenkinek egyéni szoc probléma...

2012. szept. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Miért, az nem fura, ha egy nő tetszikez egy ffit?
2012. szept. 7. 21:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Na most akkor fogj egy szótárgépet, fordítsd le magyarra, hogy like, és nézd meg a többi jelentését. Rá fogsz jönni, mennyire el vagy tévedve.
2012. szept. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!