Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ti, hogy tudtok fütyülni?

Ti, hogy tudtok fütyülni?

Figyelt kérdés

Én tudok a két mutató- illetve középső ujjammal, régebben a hüvelyk- és a mutató ujjammal is ment, meg tudok ujjak nélkül "sípolni" (ez már majdnem olyan mint a rendes fütyülés).

A rendes, sima fütyülést, hogyan sajátíthatnám el?

És úgy, hogy a felső fogaimat az alsó ajkamhoz szorítom (ez ilyen éles hangú)?



2012. szept. 3. 20:39
 1/3 anonim válasza:
A sima fütyülést úgy tudod elérni, hogy jobban csücsörítesz a száddal mint a sipolósnál.
2012. szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 ava87 ***** válasza:
Én csak és kizárólag simán tudok fütyülni, sehogy máshogy :) Az összes többi variációt már milliószor próbálgattam, és semmi. De szerintem ez mind olyan, hogy az ember rájön magától, és akkor tudja, de elmagyarázni nem nagyon lehet.
2012. szept. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is csak simán tudok. Ehhez csak erősen csücsöríteni kell, és a nyelvedet elhúzni a levegő útjából. Szerintem nem nehéz, gyakorold és ráérzel
2012. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!