Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tudtok a SzJG kalaúzról?

Mit tudtok a SzJG kalaúzról?

Figyelt kérdés

Sok helyen kerestem rá választ, hogy mikrôl lehet benne olvasni, es hogy egyáltalán mirôl szól. Magazin formájában vagy könyvként fog megjelenni? És hogy egyáltalán mikorra várható?

Ha bármit tudtok légyszi írjátok ide. Köszönöm :)



2012. szept. 2. 12:20
 1/7 anonim ***** válasza:

"Az SzJG 8. kötete után megjelenik egy Hivatalos SzJG kalauz, ami rengeteg extra információt tartalmaz majd. Egy illusztrált kötet, rajzokkal, a karakterekkel kapcsolatos háttérinformációkkal, mellékszereplők/tanárok bemutatásával, kimaradt részletekkel, elvetett borítókkal, Reni levelének egy részletével és számos érdekességgel. A várható megjelenés 2013. tavasz."


várom már :)

2012. szept. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan,és én is várom már nagyon:D !!
2012. szept. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
HŰŰ, köszönöm szépen! Alig várom:)
2012. szept. 3. 15:45
 4/7 anonim válasza:
Én annyit tudok,hogy lesznek benne elvetett borítóötletek,Reni szüleinek nevei,fanok rajzai,ilyenek.Már nagyon várom!
2012. nov. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 spergerviki válasza:
Leiner Laura hivatalos honlapján minden le van írva amit el mondott/el fog mondani a kalaúzrol meg a 8. részrol
2012. dec. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sziasztok!! Én kaptam egy levelet a SzJG Team-től, hogy 201. májusban fog megjelenni. :D Úgy várom!!! :D
2013. ápr. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Katorcii ***** válasza:
2013 május égén lessz!!! ;))
2013. ápr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!