Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nudista strandokról pár kérdés?

Nudista strandokról pár kérdés?

Figyelt kérdés

1.ha meglátok egy meztelen csajt valószínűleg felál ez mennyire gáz, vagy menyire szokás egy ilyen strandon.

2. szexualitás ilyen strandokon??

3.fényképezés??

4.egyép szabályok??



2012. szept. 3. 17:12
1 2 3
 1/25 Andizsuzsi ***** válasza:
71%

ha meglátok egy meztelen csajt valószínűleg felál ez mennyire gáz - nagyon


szexualitás ilyen strandokon - nincs


fényképezés?? - nincs


egyép szabályok?? - nincs bámészkodás, és te is meztelen vagy

2012. szept. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
2012. szept. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
van olyan ember akinek nem áll fel egy meztelen nőtöl ?? 8II sőt megkockáztatom hogy nekem már csak attól felálna mert meztelenül vagyok egy strandon. ez nagyon nem értem.... egyépként köszönöm a válszt
2012. szept. 3. 17:29
 4/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a linket a
2012. szept. 3. 17:30
 5/25 Andizsuzsi ***** válasza:
63%
Majd ha elmúlsz 13, akkor megérted. Addig gyakorold a helyesírást:)
2012. szept. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
24 vagyok :// helyesírásom sosem volt jó de a kérdésemre ettől még lehet válaszolni(amúgy melyik szóval van problémád??)
2012. szept. 3. 17:35
 7/25 Andizsuzsi ***** válasza:
46%

Válaszoltam a kérdésedre. 24 évesen meg különösen gáz,ha neked a nudista stranddal kapcsolatban a szex, a fényképezés jut eszedbe, és nem tudsz uralkodni magadon.


felál - feláll

menyire - mennyire

egyép - egyéb

felálna - felállna

egyépként - egyébként

2012. szept. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
igen mind a 3 szóval problémám van.... egyépként meg hogy megkérdeztem az nem jelenti azt hogy nekem ezek jutottak róla eszembe csak kíváncsi voltam a szabályokra. arról nem tehetek hogy nem vagyok impotens(szerencsére) úgyhogy nem értem miért kell így válaszolni
2012. szept. 3. 18:01
 9/25 A kérdező kommentje:
[link] :DD
2012. szept. 3. 18:03
 10/25 A kérdező kommentje:
igazából lehet gyerekes vagyok de szerintem a meztelenség egyenlő a szexualitással(ezért nem értem azokat akik családostul mennek ilyen helyre a kisgyerek meg úgy nő fel hogy rendszeresen látta anyu és apu nemi szervét, én tuti nem bírtam volna)
2012. szept. 3. 18:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!