Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az bunkóság ha valaki nem...

Az bunkóság ha valaki nem akar válaszolni egy kérdésemre és ezért úgy tesz mintha észre se venné hogy oda írtam?

Figyelt kérdés
Nem lenne szebb dolog megmondani inkább hogy nem akar rá válaszolni?
2012. aug. 20. 11:16
 1/2 anonim válasza:
Van bizonyos helyzet amikor én is ezt az utat választom. Akkor tényleg nem tudok semmit mondani rá vagy jobb elkerülni hogy az adott kérdésre választ adjak és hülyén venné ki magát ha azt mondom rá válasznak: erre inkább nem válaszolok.
2012. aug. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem bunkóság, igen. Ez olyan, mintha egy személyes beszélgetésnél kérdeznél tőle valamit, ő meg szó nélkül elfordulna és otthagyna. Egyenesebbnek tartom, ha őszintén megmondja/odaírja, hogy erre most inkább nem szeretne válaszolni.
2012. aug. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!