Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Most ez csak az én véleményem...

Most ez csak az én véleményem vagy tényleg egy kicsit lehetnének udvariasabbak az emberek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok én konzervatív meg semmi. de pl most is itt volt tök sok barátom, rengeteg kaja volt mindent felzabáltak (ők semmit nem hoztak)... eddig oké, de a végén se egy köszönöm a meghívást se semmi. én nem bírnék úgy elmenni vhova, hogy ne köszönjem meg, mégha semmit se kapok... és tényleg egyetlen ember se köszönte meg pedig tök jól éreztük magunkat...

meg az idegenek is. elengedem a totál szabálytalan bicikliseket a járdán, nem köszönik meg, kiengedek valakit az ajtón azt se..

most ez tényleg ennyire nem divat? 17L


2012. aug. 4. 01:07
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Néha engem is nagyon tud idegesíteni... legszívesebben visszaszólnék, hogy "szívesen b**dmeg".
2012. aug. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Érdekes, rám szokták mondani hogy mekkora paraszt vagyok, mert elmondom az emberekről a véleményem és nem a hátuk mögött sustorgok. Erre én nekem nem lenne pofám ezeket megcsinálni amit leírtál. Csomószor el sem megyek haveromékhoz ha legalább egy bort nem tudok vinni. Pedig nem megy mostanság jól a pénzügyi sor :) Úgyhogy kérdésedre válaszolva, igen... lehetnének udvariasabbak is :)
2012. aug. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak egy kicsit kéne udvariasabbnak lennie az embereknek. Tegnap mentem a járdán és egy nő úgy nekem jött hátulról, hogy majdnem elejtettem a szatyraimat Ő meg nem mondott semmit csak ment tovább. Hát Én olyan ideges lettem. Szerintem ebben a rohanó világban nem szabadna megfeledkeznünk az illemről és a jómódorról sem.

20/L

2012. aug. 4. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyenkor örülök hogy nekem nagy szám van. Ilyen helyzetben mint amit az utólsó leírt,hogy majndem fellökte nekem eleredt volna a nyelvem reflexből.Azért ennyire neveletlen ne legyen már....
2012. aug. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem el is ered, meg ha nem köszönik meg, hogy előre engedtem vagy bármi, akkor egy szívesen máskor is, hangosan kicsit bunkó stílusban kicsúszik a számon.
2012. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg lehetnének udvariasabbak, van még mit tanulni, fejlődni a nyugati oszágokhoz képpest. A tescoban majd fellök, úgy rohan de ha még rá nézek ő háborodik fel.
2012. aug. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Bunkó embereket nem szívesen hívok a lakásomba

2. Aki velem bunkó azzal én se vagyok kedvesebb

3. Néha én is megengedem magamnak, hogy bunkó legyek, ha már végképp nincs türelmem az emberekhez

2013. márc. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!