Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk, hogy nevezitek a lány...

Fiúk, hogy nevezitek a lány barátaitokat?

Figyelt kérdés
Így hogy "egy lány barátom...", vagy van valami egyszerűbb kifejezésetek rá? Ha barátként hivatkoztok rá az meg olyan mintha fiú lenne az illető, az meg furcsa helyzeteket szülhet.

2012. júl. 30. 23:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nevükön,így a legegyszerűbb
2012. júl. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, én lány vagyok, csak most a kérdésről eszembe jutott, hogy az egyik legjobb barátom egyszer úgy hivatkozott rám, hogy "havercsaj", na az nagyon nem tetszett, mondtam is neki, hogy nevezzen akárhogy, de így mégegyszer ne, mert ez borzasztó. Azóta "egy jó barátom, Kati" lettem :D
2012. júl. 31. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor egy fiúbarátom épp nálam volt, amikor hívta egy haverja, hogy hol van, a srác azt mondta "egy kedves barátnőmnél". Ebben benne volt, hogy nem a csajánál, de lány vagyok. De mondjuk amikor olyannal beszélt, aki közös haver, akkor egyszerűen a nevemet mondta.

Voltam már "egy lány a társaságból", de az olyan, mintha nem is lennénk barátok, az nem tetszett (pedig az a srác is jó barátom).

24N

2012. aug. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel fiú vagyok, így a páromra nem azt mondom, hogy barátnőm, hanem szerelmem. A lány barátom, az a barátom.
2012. aug. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Mivel lány vagyok nekem ugyan mindedj lenne haver barát tök 8 mondjuk engem fiús lánynak tartanak szóval..
2012. aug. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!