Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire fontos nektek, hogy...

Mennyire fontos nektek, hogy magyar termékeket vásároljatok? (élelmiszer, ruházat, egyéb tárgyak, stb. )

Figyelt kérdés

2012. júl. 17. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Semennyire. Nem fogok valamiből csak azért kétszer drágábban sz*rabbat venni, mert magyar.
2012. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Miért szarabb?
2012. júl. 17. 12:50
 3/5 anonim válasza:
67%

Nálam a minőség az első, utána a származási hely és utána az ár. Ha van két azonos minőségű termék, az egyik magyar a másik külföldi, akkor a magyart választom, de csak akkor ha nem sokkal drágább. Élelmiszerből viszont szinte csak magyar terméket szoktam venni mert azoknak általában sokkal jobb a minősége mint a külföldinek.


A ruháknál viszont egyáltalán nem érdekel, hogy hol készült és melyik mennyibe kerül, kizárólag azt veszem meg amelyik jól áll nekem és tetszik.

2012. júl. 18. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szabó Joe ***** válasza:
52%
Nekem fontos,ha valamiért pénzt adok akkor az maradjon magyar embernél.Persze ez nem minden esetben lehetséges de amenyire tudok figyelek rá.
2012. júl. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semennyire. Ha én is fontos vagyok a termelőnek, és ez valami módon látszik a termékből, akkor emiatt igen, de csak mert magyar, nem veszem azt.
2012. aug. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!