Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem látni apácát élelmis...

Miért nem látni apácát élelmiszer üzletben?

Figyelt kérdés
Nem kell neki kenyér vagy valami kaja , nem használ WC papírt ? De még szappant se vesz !
2012. jún. 24. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
78%
Én sem láttalak még téged élelmiszerüzletben! Netán nem, hogy te sem használsz ilyeneket..?!
2012. jún. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem mindig vannak szerzetesi ruhában, szoktak civilben is lenni.

Nekem van több apáca ismerősöm és olyan furi volt őket így látni, fel sem ismerem őket néha:)

2012. jún. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
A pápai Teszkóban vásárolnak, azért nem látod őket.
2012. jún. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet látni, csak nem mindig apáca öltözékben vannak, ezért nem tudod, hogy ők azok.
2012. jún. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Most ezen miért ütközöl meg?

A papok sem járnak az utcán reverendában, és hasonlókban!

Sőt, szerintem a pápa is, amikor "lejárt a munkaideje", átöltözik melegítőbe, vagy akármibe!

2012. jún. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert te nem láttál apácát vásárolni attól még ők vásárolnak. Nem csak az létezik amit te személyesen megtapasztalsz!
2012. jún. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Az apácák általában a rendben élnek és étkeznek. Legfeljebb személyes holmikat vásárolnak,többnyire civilben. Legalábbis Magyarországon. Nyugaton nem feltűnő az apáca öltözék. Németországban sokszor találkoztam üzletekben apácákkal.
2012. jún. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert a kaját megtermelik a zárda udvarán, a szappant főzik, wc papír helyett meg lapulevelet használnak. De valószínűbb, amit a fentebbiek írtak. :)
2012. jún. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez tök jó kérdés. Én sem láttam még soha apácát vásárolni.

Most az jutott eszembe, hogy az oké, hogy a papok átöltöznek, de az apácák nem zárdában vagy nem tom hol laknak, ahol egész nap apácaruhában vannak? Tudom hülye kérdés, de én tényleg nem tudom. Nagyon távol áll a vallás tőlem és apácát utoljára szerintem Olaszországban láttam évekkel ezelőtt, na meg a filmekben.

2012. jún. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
51%
legutóbbi válaszolónak: bemész gy katolikus iskolába ott szerintem találsz néhányat :)
2012. jún. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!