Mikor váltsak át?

Figyelt kérdés
Szóval lépcsőházban lakunk. Születésem óta itt lakom. Mindig csókolommal köszöntem az itteni bácsiknak, néniknek. 18 éves fiu vagyok. Oké, hogy egy 60 éves néninek még mindig csókolomot köszönök, de egy 60 éves bácsinak is, mert megszoktam. Köszönhetnék szerintetek úgy, hogy jónapot? Nekem ez szokatlan lenne.
2012. jún. 26. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Válts át nyugodtan. Hôlgyeknek mehet a "kezétcsókolom" uraknak pedig "jó napot kívánok". :)
2012. jún. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ideje van az átváltásnak.:)) az idősebb hölgyeknek maradhat a (kezi)csókolom. Szerintem, nem fog megsértődni senki, és Te meg pár nap alatt megszokod.
2012. jún. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mustafa33 ***** válasza:
Nyugottan válts, lehet hogy a bácsi is így gondolja csak nem akar szólni. 70 éven felüli bácsi, néni esetében nyugodtan használhatod továbbra is, felnőtként is. Régebben, de néhol ma is az IDŐS férfinak így szokás a váltás: Szolgája, Pista bá.
2012. jún. 28. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!