Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egyszer volt hogy nagyon...

Egyszer volt hogy nagyon halkan köszönt nekem valaki, és nem köszöntem vissza, ez nagyon nagy udvariatlanság?

Figyelt kérdés
Nem vettem észre hogy köszön az illető, és mikor már észrevettem, addigra elment. Ez nagyon bunkó dolog volt? Nagyon félek hogy nem jött rá a valódi indokra és most bunkónak tart.
2012. jún. 3. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Tuti hogy nő vagy. Nem nem lesz belőle gond, ha csak nem olyan az illető. Legalábbis én nem csinálnék belőle problémát.
2012. jún. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
előfordul nem probléma én is tapasztaltam már hasonlót kicsit fura érzés tölt el utána mert nem bunkóságból nem köszöntem csak tényleg nem vettem észre, fordítva is volt már na az rosszul esik de utána rájöttem hogy lehet nem hallotta vagy nem vett észre főleg tanároknál van ez így,ne agyalj ezen már biztos elfelejtette az illető
2012. jún. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a legegyszerűbb dolog ha legközelebb látod előre köszönsz és megmondod hogy múltkor meg utólag vettelek észre bocs és ennyi néha én is el vagyok varázsolva de utólag mindig tisztázom ,nem kell félni kinyitni a szánkat! :D
2012. jún. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem meg nem kell magyarázkodni ,ez annyira lényegtelen ha találkoztok és köszöntök egymásnak akkor tuti nem fogja rossznéven venni a korábbi nem köszönésedet, amit szerintem már elfelejtett csak te vagy ilyen lelkiismeretes hogy jaj vajon mit gondol:D
2012. jún. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!