Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek ha minden kamasz...

Mit tegyek ha minden kamasz nyomoréknak tart?

Figyelt kérdés
Valami alapján már úgy ránézésre elítélnek, senki nem hajlandó velem beszélgetni, maximum kérdezgetek ő válaszol és ennyi, de semmi érdeklődés tőlük. Utcán, buszmegállóban gyakran csak megbámulnak, múltkor felvettem valakit facebookra akit buszon láttam és tudom hogy az iskolámba jár, nem is válaszolt amikor ráírtam, csak visszaigazolt. Iskolában teljesen keresztülnéz rajtam mindenki, ha interneten próbálok beszélgetni ott is csak válaszolgatnak és semmi más, de sokszor nem is válaszolnak.
2012. máj. 26. 10:14
 1/5 A kérdező kommentje:
16/F
2012. máj. 26. 10:15
 2/5 anonim ***** válasza:

Valszeg nincs kiállásod.

Kezdjék el edzeni meg húzd ki magad.

2012. máj. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondanám, hogy szállj ki a tolószékből, de nem vagyok akkora troll. :D


Amúgy meg biztos nem vagy számukra érdekes, vagy egyszerűen rossz híred van. Esetleg a személyiséged olyan, hogy ciki lenne veled mutatkozni.

2012. máj. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A gyúrás jó ötlet: kezdj el edzeni valamit, amitől nőnek az izmaid. Olvass sokat (ne csak neten, hanem klasszikusokat), hogy nőjjön a szókincsed is, nézz sorozatokat, hogy tudjál miről beszélgetni a csajokkal (lehetőleg ne CSI-t meg ilyeneket nézz, hanem amiket a csajok néznek), tanulj rendesen, hogy ne legyél buta tök és nevetség tárgya, borotválkozz, ápold a hajad és a bőröd, moss gyarkabban ruhát, tanulj meg főzni, legyen "mindenevő" zenei ízlésed és egyéni stílusod. Tanulj valami zenét, mondjuk gitározni az a legkönnyebb.

Pár év múlva adonisz leszel. Ennyi.

2012. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 De'Ve' válasza:

jo a szo teso:D a csajokhoz 3 dolog kell:D stilus,izles,muveltseg,jo duma,hangszer,izmok,penz.

Ebbol barmelyik 3 megvan tuti befuto vagy:D ugy csajnal mind pasinal:D

2012. jún. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!