Na erre mi a válasz?!

Figyelt kérdés

Sokszor látom, (néha én is ilyen vagyok, de ha nincs más, akkor leülök) szóval, a MÁV személyszállításról van szó, és az utasokról, hogy; van egy "üres" 4 személyes hely, ahol csak egy ember ül, az illető mégis tovább megy, hogy olyan helyet találjon, ahol senki sem ül... miért?:D Kíváncsi vagyok tették e már föl ezt a kérdést:D itt egy másik példa: a vasútállomáson, áll egymás mellet két vonat, mikor elindultok, (az a mozdony, amelyiken te ülsz) nem tudod megmondani, melyik vonat is indult el most?! amin ülök, vagy a másik??!

Ez mindenivel megesett már... vagy mikor mész le a lépcsőn, és azt hiszed van még1 lépcsőfok, és akkorát lépsz, hogy beesik a derekad. Ez is sokunkkal megesik. Szal r@hattul hasonlítunk, jelentéktelennek tűnő dolgokban, de nem is vesszük észre. Szal várom a megoldást, a fő kérdésre: Az utasok és ülőhelyek kérdése:D 20/F


2012. máj. 24. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert érzed ahogy elhalad melletted úgymond megmozgatja a te szerelvényedet.


Az első kérdésre a válasz pedig az hogy mindenki egyedül szeret ülni és nem szeret alkalmazkodnia másikhoz.Meg mi magyarok alapból távolságtartóak és hűvösek vagyunk.

2012. máj. 24. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz a választ:D már jó ideje ezen "agyaltam"
2012. máj. 24. 21:34
 3/6 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Azért, mert bizalmatlan vagyok velük, néha ijesztőek is. Meg utálom ha akar velem beszélgetni.
2012. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
Túlzsúfolt nagyvárosban kell is annyi személyes teret hagynunk egymásnak, amennyit csak módunkban áll. Én kifejezetten utálom, ha szükségtelenül "belelépnek az aurámba". Nyilván a teli vonaton muszáj szorosan egymás közelébe húzódni, de ha vannak üres helyek, akkor inkább szóródjunk széjjelebb.
2012. máj. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pietrosol ***** válasza:
100%

Szia!


Az utolsó tavaszi vonatozásomnál néhány perc alatt szóba elegyedtem a szomszédokkal,majd ezt követően a kocsi másik feléből is odajött hozzánk egy srác!A kalauz elkérte a jegyeket,végigment a vonaton,majd mikor végzett odaült hozzánk és míg le nem szálltunk beszélgettünk!

És ez nem egy egyedi eset!Én keresem a kapcsolatot és engem is megkeresnek,mert szeretek beszélgetni!


Ha hiszed,ha nem a világodat te teremted olyanná amilyen!

2012. máj. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!