Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez most komoly az ofő részéről?

Ez most komoly az ofő részéről?

Figyelt kérdés

Egyik nyelvtan órán a hivatalos levelekről volt szó,be kellett vinni egy hivatalos levelet.

Felszólított,hogy mondjam el,mi van a fejlécben..mondtam h közérdekű információk,elérhetőségek..stb..de neki ez nem tetszett,és erre azt mondta mondjam a lényeget ne "nyafogjak"

aztán óra után,tök véletlenül olvasgattam..és megtaláltam ennek a jelentését,miszerint én ofő szerint kényeskedve panaszkodtam :S xD

nem vagyok egy panaszkodós típus..elég nyugodt a természetem is...sztetek el ment az esze?? mert totál kiboritott,..kivételezik,és pont engem talált meg arra h kiadja az idegét :@



2012. máj. 24. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is zakkant az osztályfőnök. Ne törődj vele,ha meg cseszeget szólj neki vissza nyugodtan,ezeknek nem árt.
2012. máj. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért, eddig nem tudtad, hogy mit jelent, hogy nyafogni?


Ne törődj vele, valószínűleg félig humorosan szánta, gondolom nem azt akarta mondani, hogy kényeskedve nyafogtál...

2012. máj. 24. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Ha oda jutsz, ne menj egyetemre...
2012. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

És az a te részedről komoly, hogy minimum 12 évesen nem tudtad eddig mit jelent az, hogy nyafogni? Nem is árt, ha rádszólnak egy párszor nyelvtanon, mert nagyon szegényes egy szókincsed lehet.

De nem sokat olvashattál eddig, ha ezt a szót eddig még leírva sem láttad... akkor most hogy került a kezedbe könyv?


Beragasztózta az ofő az értelmező kéziszótár tetejét, és a kezedbe adta? Nyilván elege lett, hogy minden ilyen későn esik le neked :D :D :D

2012. máj. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!