Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tetszem neki, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tetszem neki, milyen komoly a dolog részéről?

Figyelt kérdés

Még nem beszélütnk a fiúval,de ő nézett ki magának.


-Ha észreveszem,hogy néz, lesüti a szemét

-Ha tartja a szemkontaktust, az csak pár mp-re szól,és ő néz el

-Ha meglát,akkor ideges lesz,gyorsan veszi a levegőt


2011. júl. 19. 21:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szimpatikus vagy neki ez egyértelmű h mennyire komoly azt ebből szerintem nem lehet megmondani. Közeledj hozzá ha tetszik
2011. júl. 19. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A barátai is szólnak neki,ha ott vagyok.Mosolyognak, örülnek. Figyeltet a barátaival,akik közvetítenek neki,hogy mit csinálok.
2011. júl. 19. 21:40
 3/11 A kérdező kommentje:
Írjatok!Azt tudom,hogy tetszem neki.
2011. júl. 19. 21:46
 4/11 anonim ***** válasza:
ak szólítsd meg, v hívd el vlhova, ahol nyugodtan tudtok beszélni! lehet, h csak fél lépni, sok fiú ilyen, h az 1. lépést a lányra hagyja... =)
2011. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 JulesM111 ***** válasza:
Hmm, tuti megmélytorkozna. Ezek a jelek, amit írt, félreérthetetlenek.
2011. júl. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Sose irjátók le a korotokat,pedig fontos,főleg egy ilyen szituban!Mert ha 14 évesen nem mer lépni és a haverjaival figyeltet,az normális.Viszont ha egy 20 éves fiúról beszélgetünk akkor az gáz.Amúgy független a kortól ember legyen aki megmodja h mit akar tőled,és meddig fog tartani!Lehet élete szerelme vagy,de lehet h csak egy fellángolás és ahogy megkap már nem érdekled tovább!
2011. júl. 31. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sztem is tedd meg te az első lépést,hívd el vhova vagy vmi iesmit:)Aztán kiderül abból h részéről mennyire komoly a dolog:)
2011. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
22 éves.
2011. júl. 31. 19:44
 9/11 anonim ***** válasza:
közeledj hozzá, tudasd vele ha tezszik, talán akkor ő id bátrabb lesz ;)
2011. júl. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
jaj annyira naiv vagy kiscsajszi ... álomvilágban élsz ... NA NEKTEK JÓEZ H HA VLKI ANNYIRA BOLDOG H ÉLETÉBE BOLDOGABB NEM VOLT KÉRDEZ TŐLWTEK VLMIT ÉS TI EGYSZERÜEN SZÉTOLTOGATJÁTOK MEG LENÉZITEK ... HÁT KÖSZÖNÖM SZÉPEN NAGYON ÖRÜLTEM A VÁLASZOKNAK (ne haragudj h ide irtam és nem igaz amit előre irtam csak nekem is ezt irtál nem is 1-2 ember egy hasonló kérdésemhez BOCSI)
2011. júl. 31. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!