Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy van ez a tegeződés,...

Hogy van ez a tegeződés, magázódás? Kinek ajánlhatom fel én?

Figyelt kérdés
Én 20-on éves nő vagyok, akinek felajánlanám 30 éves férfi, állatorvos. Most akkor melyik érvényesül? A nő ajánlhatja fel a férfinak? Vagy, a magasabb rangú az alacsonyabbnak? :D

2012. máj. 22. 21:11
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Ez, amit 'rangként' említesz semmi alapja nincs, azt javaslom felejtsd el.

Másrészt egyértelműen ez egy olyan kérdés, amit gyakran mérlegelnünk kell, a kor és a férfi-nő illemszabályok gyakran segítenek irányt mutatni, de egy élethelyzetnek e kettőn kívül még sokkal több összetevője van, amik olyan sokfélék lehetnek, hogy általános illemszabály nem születhetett mindre, ezért az ember saját ítélőképessége kell, hogy döntsön a legtöbb esetben.


Ebben a konkrét szituációban neked kell mérlegelned. Vajon zokon venné, vagy lehet, hogy mivel úgy is viszonylag gyakran 'zaklatom' az ő életét is megkönnyítené? Mennyire laza, nagyvonalú embernek ismertem meg? Mennyire büszke?

2012. máj. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nem büszke, rendes, fiatal, laza.
2012. máj. 24. 10:51
 13/21 anonim ***** válasza:
Akkor pedig simán húzd elő, hogy szerinted tegeződjetek!
2012. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Jah, de vigyázz, mert lehet, hogy ezt olyan szintű közeledésnek fogja venni, hogy azonnyomban a vizsgálóasztalon a magáévá tesz!! XDD
2012. máj. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nincs vizsgálóasztal...legtöbbször házhoz jön.. :D
2012. máj. 24. 13:19
 16/21 anonim ***** válasza:
Mondom alakul ez ;DD
2012. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
úgy veszem ki, te örülnél egy közeledésnek :)
2012. máj. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Nem rossz, de nem hiszem, mert annyira nem is jó. Csak irritál, ez a csóóókoloom. Olyan idiótán hangzik, és furán.
2012. máj. 25. 11:24
 19/21 anonim ***** válasza:
Köszönj vissza csókolommal, lehet, hogy akkor kapcsol.
2012. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Köszönj vissza csókolommal, lehet, hogy akkor kapcsol. Ja, és persze széles mosoly.
2012. máj. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!