Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogy van ez a tegeződés,...

Hogy van ez a tegeződés, magázódás? Kinek ajánlhatom fel én?

Figyelt kérdés
Én 20-on éves nő vagyok, akinek felajánlanám 30 éves férfi, állatorvos. Most akkor melyik érvényesül? A nő ajánlhatja fel a férfinak? Vagy, a magasabb rangú az alacsonyabbnak? :D

2012. máj. 22. 21:11
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
1. idösebb a fiatalabbnak, 2. magasabb rangu az alacsonyabbnak, 3. nő férfinak... Sorrendben (ha ütik egymást)
2012. máj. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Magyarul én, jelen helyzetben nem ajánlhatom fel? Pedig biztos vagyok benne, hogy arra vár, hogy majd én.

Köszönöm a segítséget!

2012. máj. 22. 21:30
 3/21 anonim ***** válasza:
Mennyire ismeritek egymást?
2012. máj. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kb 3,5 éve az állatorvosom, és minden apróságért állatorvost hívok, vagy legalább felhívom, hogy mit csináljak, ha.. ez , vagy az van.
2012. máj. 22. 22:28
 5/21 anonim ***** válasza:

Miárt ne tegeződhetnétek?

A kor csak akkor számít ha nagy a korkülönbség. de itt nincs akkora. Nem vagy titkárnője se. Ergó az első hsz ajánlása alpján te felajánlhatod.

2012. máj. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

szerintem te is felajánlhatod. ő gondolom azért nem ajánlja fel mert egyrészt nő vagy, másrészt ő egy "hivatalos" ember, akinek szakmából kifolyólag illik tegeződni.


egyszer amikor nagyban magázódtok, szólj oda: szerintem tegeződjünk :)

2012. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

miért lennél alacsonyabb rangú?

esetleg al-állatorvos vagy?:D

2012. máj. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Miért is akarsz tegeződni egy állatorvossal Idősebb rokon, szomszéd, munkatárs igen, de egy ritkán látott állatorvos ? Te gyűjtöd a tegeződésre hajlamosokat, mint a Facebook-osok az ismerőseik számát (akiket az utcán fel sem ismer) ? Ez valami betegség-féle ?
2012. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Az iskolai végzettségből gondolom, hogy alacsonyabb rangú vagyok, hisz csak egy dr.

Nem, nem betegség, csak idiótán hangzik, hogy akárhányszor köszön: csóóókoloom. Még meg is nyújtja. Ha jó napotot köszönne, nem lenne bajom, de ez, irritál, mintha direkt csinálná.

Köszönöm a segítséget.

2012. máj. 23. 16:18
 10/21 anonim ***** válasza:

Háát...

És ezek szerint egy pincérnő meg egy recepciósnál alacsonyabb rangú? :-D

Jajj ugyan már...

2012. máj. 23. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!