Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nektek bejönnek a mai lányok?

Nektek bejönnek a mai lányok?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a különböző hajviseletekre, súlyra stb.:)
2012. máj. 13. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a mai lányok nem jönnek be akkor mégis mi a másik választás ? A mai fiúk ? Abból kell választani ami van.

Egyébként szerintem lehet találni a mai lányok között is olyat aki nagyon tuti :)

2012. máj. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%

Az aktuális divat szerint vasalják a hajukat, nekem nem tetszik, az eggyel korábbi divatban meg vörösre festették, bár kevesebben, az se tetszik, meg a kiszedett szemöldök se.

Azt szeretem ha ad magára de természetes marad, maximum leheletnyi smink. Súly? Hát elég soványak, valójában a modellek nem azért soványak h jól nézzenek ki hanem h jobban érvényesüljön a ruha egy ruhafogas szerű testen. Ennek ellenére ma az anorexia a trend.

2012. máj. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
igen
2012. máj. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
már nem azért de ha a mai lányokon a ma élő lányok egy kis töredékét érted, akik egymás után mennek, ők a "tömeglányok", akkor ők egy rész kész, nem kell lenézni őket, csomó egyedi és különleges lány van.
2012. máj. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem, de a tegnapiak, meg a holnapiak igen!!!!!!!
2012. máj. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!