Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Esküvőre vagyok hivatalos, de...

Esküvőre vagyok hivatalos, de csak a szertartásra, a lagziba nem, akkor is vinnem kell nászajándékot?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 20:28
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem nem. Észre sem fogják venni, ha nem viszel, mert a lagziban szokás odaadni, de utána sem tudja már senki, hogy ki adott, ki nem, ha nincs beleírva. Akkora a felfordulás ilyenkor. Szóval ha nem hívtak meg a lagziba (úgymond nem költenek rád), akkor nem várják el, hogy te is költs rájuk. Ha ettől függetlenül szeretnél az más. Pl. ha kolléga vagy, vagy barát, akkor talán illik is adni.
2012. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Így van. Ha nem kapsz enni, nem kell vinned ajándékot. Esetleg valami apróságot adhstsz, ha közel állnak a szívedhez.
2012. ápr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!