Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Illemtan, udvariasság, jó...

Illemtan, udvariasság, jó modor, úriember megtanulására milyen irodalmat ajánlatok?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 27. 13:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ha már csak jane austen könyveit tanulmányozod abból baj nem lehet:D
2012. ápr. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Azért azok a viselkedés formák ma kissé mulatságosak lennének, legalább is egy elég nagy részük :)
2012. ápr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát igen, ma már nem csúfság ha megfogod egy férjes lány kezét:D
2012. ápr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha jól akarsz mellette még szórakozni is akkor Sherlock Holmes (nem az új mozik, hanem a könyvek, vagy a 80-as évekbeli sorozat)
2012. ápr. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ilyen téren az Elfújta a szél is elég érdekes, én hol nagyokat lestem, hol meg nevettem, hogy régen miket illett, vagy miket nem illett - főleg a nőknek.
2012. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
[link] Itt sok hasznos, jó dolgot találsz. aktuális most is. Hány éves vagy? Te akarod megtanulni? Mert sajnos a mai világban ez elég ritka...
2012. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:

Jaj bocsi, előző vagyok, rosszat linkeltem be, ez nem az!!!

Mindjárt elküldöm a jó oldalt!

2012. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

[link]


EZ AZ!!!

2012. ápr. 27. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A linkelt oldal szövege nekem valamiért rettentően ismerős volt, aztán ahogy egyre tovább olvastam, rá is jöttem, honnan. Ez egy tankönyv volt, még a kilencvenes években, legalább is én akkor kaptam (sose nyitottuk ki órán, csak érdekelt, ezért elolvastam), talán negyedikes lehettem, amikor meg kellett venni, mert benne volt a tankönyv csomagban. Azért az oldal készítőinek a forrást illett volna feltüntetni (ha már ott tartunk, hogy mi illik), és azt sem árt megjegyezni, hogy leginkább gyerekeknek íródott, és annyira azért nem mai szerintem. Oké, nagyrészt aktuális, de eltelt már kb. 20 év legalább, biztos vagyok benne, hogy vannak dolgok, amik megváltoztak azóta.
2012. ápr. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elnézést, ahogy látom, mégis fel van tüntetve a forrás, ezt eddig nem vettem észre :)
2012. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!