Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nem elég jófejnek lenni?

Nem elég jófejnek lenni?

Figyelt kérdés

középiskolás vagyok.

Kedves ember vagyok.

van egy másik gyerek az osztályomban aki ugyanúgy kedves.

de valahogy nem bírja a képemet.

nem tudom miért.

Hiába vagyok hozzá kedves, mintha valami baja lenne velem, pedig semmi különös nincs, és nem is történt.

miért van ez?


2012. ápr. 24. 21:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Különös lények az emberek, és rendelkeznek olyannal, hogy kisugárzás, ami elég sokat elárul a másikról. Az a helyzet, hogy nem kedvelhet mindig mindenki mindenkit. Egy kapcsolat a kölcsönösségnél kezdődik.

Viszont mindenki máshol húzza meg a határokat, amíg az embereket engedi. Hogy ez mitől függ, nem tudom. De körülöttem is vannak emberek, akikről hiába tudom, hogy kedvesek, közvetlenek, segítőkészek, hiába tudom, hogy megbíznak bennem, én egyszerűen nem tudok megbízni másokban, és nem velük van a baj. Annyiszor csalódtam, hogy egyszerűen nem megy: kedves vagyok, elbájolgok bárkivel egy határig, de kötődni egyszerűen nem tudok. Emiatt vannak, akik, ridegnek, mások bunkónak, érzéketlennek tartanak, akik viszont ismernek, tudják, miért vagyok ilyen.

2012. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Vree ***** válasza:

Lehet hogy észrevette hogy te is kedves vagy és tudja hogy a vetélytársa leszel mert, kicsi ez az osztály KÉT kedves embernek :D


Kérdezz rá, hátha csak félreértés.

2012. ápr. 25. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ne foglalkozz vele
2012. ápr. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!