Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az mennyire "elegáns" ha én...

Az mennyire "elegáns" ha én keresem fel őket?

Figyelt kérdés
Diákként munkát vállalnék.Szokás munkát keresni úgy, hogy nem diákszövetkezetben érdeklődöm, hanem felkeresek néhány céget telefonon vagy emailben?
2012. ápr. 17. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Illemtanilag semmi gond nincs vele, és elegáns is lehet, ha elegánsan csinálod. Az email ilyen szempontból jobb, mert diszkrétebb, kevésbé zavaró, nem igényel azonnali reagálást. Csak az a baj, hogy a tapasztalataim szerint nem túl hatékony. Olyan, mintha tűt keresnél egy szénakazalban. Bár én már régen kerestem munkát...
2012. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Működhet, én e-mail írnék, viszont arra számíts, hogy nem elég 10-20 helyre elküldened a jelentkezésed, hanem legalább 100-150 avgy akár 200 helyre is simán írhatsz. Jó eredmény, ha az 5-10 %-a visszaír. Én csatolnék egy fényképes CV-t a levélhez.
2012. ápr. 18. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy diákokat csak valamilyen diákszövetkezeten keresztül foglalkoztatnak.

Vagy rosszul tudom?

2012. ápr. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!