Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ez így helyes? (több infó lent)

Ez így helyes? (több infó lent)

Figyelt kérdés
ha egy szellemi fogyatékos társunkat az utcán (vagy bárhol) kinevetnek, nekiesik egyből mindenki hogy nem vicces. nem is ez a probléma. mi van akkor, amikor az 1986, április 26-án [Csernobil] bekövetkezett eddigi legsúlyosabb katasztrófa (Pirpyatban felrobbant az atomerőmű 4-es blokkja)következményeiből csinálnak az emberek vicceket, nevetgélnek rajtuk, + még némely filmekben is szó szerint gúnyt űznek az egészből (tök alsó 2. aki látta tudja miről van szó) szerintetek ez milyen dolog? erkölcsös? helyénvaló? vicces?

2012. ápr. 15. 01:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon szomorú az egész katasztrófa. de a legszomorúbb hogy ebből viccet csinálnak, és nevetnek rajta egyesek. am mi volt abban a filmben mert nem láttam.
2012. ápr. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem, ez így nem helyes, de az sem, hogy mások meg nekiesnek, hogy nem vicces. Nem kell őket, sajnálni, így születtek, így szokták meg. Aki sajnálja őket, legalább annyira kitol velük mint aki kineveti őket. Ezek az emberek nem kérnek egyikből sem, azt akarják, hogy normális emberként kezeljék őket.
2012. ápr. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
1. kommentel egyetértek. a filmben meg volt 1 nő aki azt mondta hogy csernobilban született és az orra helyén 1 pénisz van (hogy szépen fejezzem ki magam) van -.- ilyeneket engedélyeznek a médiában. 2. komment igazad lehet, valszeg nem akarják magukat sajnáltatni. de az azért nem bűn ha valakit sajnálsz azért mert testileg vagy szellemileg nem ép az illető. nem 1 alapítvány próbál rajtuk segíteni ebben nincs semmi rossz.
2012. ápr. 15. 20:17
 4/16 anonim ***** válasza:
1. vagyok: tény hogy nekik se jó ha sajnálják őket, de az sem ha viccet csinálnak belőlük! és ez a péniszes szerintem nagyon durva. hogy engedhetnek meg ilyet??? egyáltalán ki az a féleszű akinek ilyen pattan ki az agyából???
2012. ápr. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
nem tudom de én nagyonfelháborítónak találom. néha mintha nem ezen a bolygón lennék. VAGY az emberiség tényleg ennyire romlott és halált érdemel.
2012. ápr. 16. 17:17
 6/16 anonim ***** válasza:
néhányan tényleg romlott lelkek... de hát mit tehetünk...
2012. ápr. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Mivel a csernobili atomkatasztrófa nyomán bizonyítottan emberen nem lett semmiféle mutáció, így a vicc se ül, csak azoknak, akik nincsenek a fenti ténnyel tisztában.


Ettől független nem vicces. Eszméletlen gáz.

2012. ápr. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:

Nagyon nagy parasztság.Nem tudom,hogy ha ők lettek volna a Toula-i bányászok, vagy a likvidátorok,ne adj' Isten a tűzoltók első éjjel,akkor viccelnének-e a rákkal.Nem tudják, mi folyt ott,hogy ne legyen második robbanás-mert akkor ők ma nem p.fáznának.És ha nekik kellett volna elköltözni Pripyatyból?Vagy ők lettek volna Hodemcsuk helyében,és rögtön meghaltak volna?

A csernobili csata igaz története nagyon jó film,nézzétek meg!

2012. ápr. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Két robbanás volt, de ne zavarjon ;)
2012. ápr. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
útólag nem lett mutáció az tény. de aki épp kismama volt, annak született pár "érdekes" gyereke. tudok mutatni pár képet.. amúgy én úgy tudom 1 robbanás volt, és sikerült elkerülni egy második robbanást, ami által egész európa lakatlan lenne kb.
2012. ápr. 21. 14:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!