Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem akarják az ismerősei...

Miért nem akarják az ismerőseim soha elmondani nekem a gondjaikat?

Figyelt kérdés
Internetes haverjaim és senki más se. Csak az anyám képes elmondani a gondjait de azt meg nem szívesen hallgatom.
2012. ápr. 14. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
bizonyára nem bíznak benned eléggé, vagy nem olyan mélyek a kapcsolataitok.
2012. ápr. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, szerintem jobb mint ha egy lelki szemetesláda lennél.
2012. ápr. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért kéne, hogy elmondják?
2012. ápr. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mert valamikor szeretném tudni.
2012. ápr. 14. 11:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleges okok:

1.Nem biznak benned.

2.Szegyellik es nem akarjak hogy szanalmassa valjanak a szemedben.

3.Ugy gondoljak, hogy Neked is megvan a sajat problemad, Teged nem erdekel az o problemajuk, tehat nem tartanak empatikus lenynek.Nem szamitank toled segitsegre vagy megertesre.Onzonek, egoistanak es sajat problemaddal elfoglaltnak tartanak.

4.Ugy gondoljak, hogy Neked nincs semmi problemad, ezert nem szamitanak Toled egyutterzesre.Ismetelten erzelemnelkulinek, erzeketlennek gondolva.

5.Eszukbe se jutsz! Egyszeruen nem szamitasz ismeroseik korben a fontosabb emberek koze.Nem szamit a velemenyed.Semmit.Ezert foloslegesnek tartjak.

5.olyan emberek lehetnek az ismeroseid, akik maganyos farkasok.A segitsegre nem tartanak igenyt semmilyen formaban.Mindent sajat maguk akarnak elintezni , megoldani, es feldolgozni.Onerzetuk, buszkeseguk, meltosaguk mar atcsapott a negativumba:Gogosek.


Egyelore ezek jutottak eszembe, ezek kozott atfdesek boven elofordulhatnak, egyik pedig nem zarja ki feltetlen a masikat.Udv.

2012. ápr. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!