Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az ismerőseim közül akiknek...

Az ismerőseim közül akiknek bajuk van velem, miért nem képesek nekem elmondani?

Figyelt kérdés

Vagy magukban tartják és eltűrik, vagy a hátam mögött beszélnek ki, de nekem azt senki nem mondaná meg hogy mi baja van velem, még akkor se, amikor megkérdezem. Azt mondják hogy semmi.

Miért nem mondják meg (akkor esetleg még változtatni is tudnék rajta)?


2012. márc. 31. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez általános probléma, nem csak Veled fordul elő. Sajnos az emberek nem képesek őszintén cselekedni, és gerinccel bevallani valakinek a problémát, sokkal jobban esik nekik, ha a háta mögött lehet valakit ócsárolni. Szomorú dolog.
2012. márc. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az emberek gyávák (tisztelet a kivételnek).
2012. márc. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Látod én pont az ellenkezője vagyok. Én mindenkinek a szemébe mondom, ami nekem nem tetszik. És mi a vége. Már senki sem áll velem szóba. Úgyhogy lehet, hogy nekem is inkább csak suttyomban kellett volna beszélnem, mint mindenki másnak, akkor legalább lenne kivel beszélnem.
2012. márc. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mondjuk ha büdös a szád akkor azt azért nem mondják meg,mert nem akarnak megbántani...és a többire is általában ez a magyarázat...
2012. márc. 31. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 pelgrim ***** válasza:

Talán azért mert nem akarnak megsérteni vagy félnek a nyílt konfliktusoktól vagy a következményektől.


Mégis ez így jóm feltéve, ha nem a hátad mögött beszélik kim mert a leghatékonyabb ha te magad jössz rá hibáidra.

2012. márc. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!