Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért 'néztek ki' a szoliban?

Miért 'néztek ki' a szoliban?

Figyelt kérdés

Voltam ma szoliban. Várni kellett a gépre, leültem a fotelban. Egy cicababa kijött, és a barátnője utána ment, és mondta, hogy megvárja. Láttam, hogy forgatja a szemét az első cicababa a másiknak. A másik kérdezi, hogy mi a baj, és a szemével rám mutatott.

18l



2012. ápr. 6. 18:45
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Rólad beszéltek, ez nem azt jelenti, hogy kinéztek, csak valamit megdumáltak. Lehet, hogy ők is olyan rucit akarnak venni, ami rajtad volt, vagy hasonlítasz egy ismerősükre. Ne légy paranoiás. :))
2012. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
0%
Nem néztek ki,szerintem örültek,hogy van valami új téma:ruhád,sminked,hajad stb.Ilyen helyeken általában nem túl sok téma marad délutánra csak a vendégek.
2012. ápr. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne legyetek naivak,szerintem valami bajuk volt veled.Milyen stílusú,kaliberű ember vagy?Tudod,milyenek a cicababák...h.lyék!Én is járok szoliba , pedig a goth stílust képviselem,de attól még járok s én is mindig szembe találkozok egy plázacicuval,na és?ne foglalkozz vele!
2012. ápr. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

"ne legyetek naivak,szerintem valami bajuk volt veled."


Nem az a lényeg, mi bajuk volt, hanem hogy ne ezen rágódjon napokig! Vagy neked abból áll az életed, hogy azon filózol, ki mit gondol rólad?

2012. ápr. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na és?ne foglalkozz vele!->a saját hozzászólásomból idézetem,szóval inkább maradj csendben!
2012. ápr. 7. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"a saját hozzászólásomból idézetem"

???


Tudod, jó lenne, ha nem paráztatnád a kérdezőt tök feleslegesen, csak mert te folyamatos frusztrációban éled le az egész életed. Az, hogy nincs saját stílusod, csak felvettél egy sablont, a te dolgod. Te legalább tudod, miért súgnak össze a hátad mögött. A véleményed is egy dolog, csak ha magadból indulsz ki, akkor nem lesz különösebben hasznos.


Mondom mindezt a kérdező érdekében.

2012. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
te beteg vagy...
2012. ápr. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!