Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Van otthon vonalas telefonotok?

Van otthon vonalas telefonotok?

Figyelt kérdés
Nekünk nagyon régóta nincs vonalasunk, kiváncsi vagyok mennyire szokás még otthon vonalast tartani.
2012. márc. 24. 20:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Igen van, ráadásul három is. Anyum használja leginkább a messzebb élő idősebb családtagokkal leginkább ott tudunk beszélni.
2012. márc. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, de csak azért, mert a kábel tv és a net mellé ingyen adták. Kb. 2 havonta, ha megcsörrenti valaki, nem is tudom fejből a számát.


Szüleimnek is van vonalas telefonjuk, anyukám rengeteget képes beszélni, és azon maximált díj van (x perc után bármennyit beszélhet, akkor is ugyanannyit kell fizetnie), havi díja lebeszélhető.

2012. márc. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Van, de csak azért, mert úgy olcsóbb a TV és a net. A számunk titkos, a család sem ismeri, mi meg nem használjuk semmire.
2012. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
nálunk is van, TV-net-telefon trióban. sőt, nagymamámnál 2 is, mert már volt egy T-Com vonal, amit meghagyott, hogy ingyen tudjon beszélni, de a Digi meg a triót kötötte be, mert úgy olcsóbb.
2012. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Nincs, csak mobil telefonunk van.

(TV sincs, elromlott, gépen mobil net van)

2012. márc. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
59%

Van, én beköttettem eddig mindenhova, ahol laktam, pedig ez "csak" albérlet. Szeretem, ha van. Szüleimmel, nagyszüleimmel szoktam rajta beszélni, meg néhány barátnőmnek szintén van otthon vonalas telefonjuk, és azért ha tényleg beszélgetni akarok, nem valami fontos dolgot gyorsan megkérdezni, akkor arra teljesen alkalmas a vonalas telefon, hiszen jóval olcsóbb így telefonálni.

Na meg ha valami hivatalos helyre telefonálok, azt is a vonalasról intézem, hiszen ott is mindig vonalas szám van megadva.

2012. márc. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Van, csak kimenő hívásunk nincs. Azt kikapcsoltattuk.
2012. márc. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Már nagyon régóta nincsen, még egészen kicsi voltam, amikor volt. Talán ezért olyan nosztalgikus nekem a vonalas telefon:)
2012. márc. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Ki a fészkes fene pontozza itt le a válaszokat? Miért nem hasznos válasz az, ha valakinek van vagy nincs vonalas telefonja, amikor pont ez volt a kérdés?
2012. márc. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam még, gondoltam felpontozok majd mindenkit mert mindegyik hasznos válasz volt.. nem tudom ki pontoz le..
2012. márc. 27. 00:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!