Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Néhány kategóriában miért...

Néhány kategóriában miért megy ennyire a lepontozgatás?

Figyelt kérdés

Pl. állatok, családi kapcsolatok, politika.


Nem lehet úgy válaszolni, hogy 100 százalékos maradjon egy komment. Valaki mindig jön és lepontozza az egyébként teljesen hasznos válaszokat.


2012. márc. 18. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Igénytelen emberek, akiknek a boldogsághoz már ennyi is elég, hogy lefelé pontoznak!

Az étel kategóriában is megy! Amikor a feltett kérdés, úgy szól, hogy pl.: te hogyan készíted ezt, azt az ételt, a válaszolók leírják a saját verziójukat, erre jön egy őrült, és lepontoz mindenkit. Mintha ezzel azt mondaná, hogy nem igaz, hogy a válaszoló úgy készíti!! :)))

2012. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom vannak akik csak szórakozásból pontozgatnak le.


Sokan egyszerűen kinéznek maguknak néhány embert név alapján, és azokat pontozgatják le.


Aztán vannak olyan kategóriák, ahova elképesztően önérzetes emberek járnak. Tökmindegy, hogy igazad van-e, ha nem értenek veled egyet, lepontoznak.

2012. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, nem véletlen, hogy egy idő után én is "kitakartam" a nevemet, mert azt vettem észre, hogy valaki vadászik rám.

Mostmár csak akkor kapok lepontozást, amikor az eszement jár erre, és válogatás nélkül mindenkit lepontoz.

2012. márc. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Az állatok kategóriában, aki nem isteníti az állatokat az 0% körüli hasznosságra számíthat, a vallás kategóriában ugyanez a helyzet a valláskritikusokkal. Szerintem mindkét csoport fanatikus.
2012. márc. 18. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell vele foglalkozni, annál nagyobb bosszúságot nem tudsz neki okozni, ha úgy teszel, mintha észre sem vetted volna. Hadd játssza el kisded játékát, ha neki ez okoz örömet!
2012. márc. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert sok az unatkozó fanatikus. :D
2012. márc. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

De annyira bosszantó! Én is szoktam pontozni, ha olyan tényleg haszontalan benyögést olvasok, aminek nem lenne itt funkciója, azt lepontozom. De azért, mert más a véleménye?! Ez annyira gyerekes.


Valamelyikőtök írta az állatok kategóriát, hogy ha nem istenítjük az állatokat, akkor le leszünk pontozva. Ez tényleg így van! Egyszer egy olyasmi kérdésre, hogy "hogyan magyarázzuk el a kutyánknak,hogy rossz, amit csinál" azt válaszoltam,hogy nem bűn egy kicsit megragadni a grabancát. 16 százalékos lettem a különleges brutalitásomért.

2012. márc. 18. 20:49
 8/9 anonim ***** válasza:
és téged ez zavar? nekem pl mindegy, hadd szavazzanak le a degeneráltak, nem veszem el az örömüket.. én mostanában a túlbuzgó bibliaidéző vallásgyakorlókat szoktam automatikusan lepontozni :D:D
2012. márc. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen nem zavar, csak bosszantó néha :)
2012. márc. 18. 21:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!