Miért nem köszön el?

Figyelt kérdés

egyik évfolyamtársnőm az egyetemen, nagyon jóban vagyunk,de mégis egy csomószor köszönés nélkül faképnél hagy, miért ilyen? miért csinálja ezt,amikor én mindig köszönök neki,ha találkozunk,és ha elbúcsúzunk akkor is...ő meg szinte sosem,egyszerűen otthagy mintha nem is lennék...


ennyire nem bír,vagy egyszerűen csak nem tartja fontosnak?


21/F



2012. márc. 5. 19:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Biztos azt hiszi, hogy jól áll neki!
2012. márc. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt eg ykollégám, tökjóll elvoltunk, s letért eg ykapualjban vagy egy sarkon. Néha észre sem vettem folytattam a mondatot..Rossz volt. Rejtélyesnek képzelte magát.
2012. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Úristen,milyen emberek vannak.Ez elég furcsa.
2012. márc. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kiddo válasza:
Talán csak közömbös, Sajnos ilyen közömbösek az emberek.
2012. márc. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem tartja fontosnak.
2012. márc. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyetértek pár előttem szólóval, szerintem élvezi, és tetszik neki a helyzet. :)
2012. márc. 17. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem szimplán kéne neki a legközelebbi alkalommal jelezni, hogy ez elég bunkóság. Akár mások előtt is, az még hatásosabb..
2012. márc. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ezt azért csinálhatja, hogy magasabb rendűnek tünlyön, hogy neki nem is kell már köszöni, de ha mellette vagy akkor pedig kedves akar lenni
2012. márc. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!