Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Bunkó volt a lakótársam?...

Bunkó volt a lakótársam? Délután 6-kor bekopogtam hozzá, és csak kikiabált, hogy alszik, fontos -e. Mondtam, hogy nem annyira.

Figyelt kérdés
2012. febr. 29. 23:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bunkó is meg álmos is. Miért, az ember már a lakótársával sem lehet bunkó? :)
2012. febr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Végülis én keltettem fel őt, egész nap a suliban volt hazajött és akartam kérdezni valamit, de elment aludni.
2012. febr. 29. 23:38
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Hadd aludjon, csak nem megsértődtél?
2012. febr. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ha kinyitotta volna az ajtót és meghallgat lehet nem tudott volna visszaaludni. De azért rosszul esett.
2012. febr. 29. 23:51
 5/10 anonim ***** válasza:
Áh, ne legyél ilyen érzékeny. Jó modern normák szerint fojtsd magadba. Vagy felőlem leírhatod ide a bajodat, én meg válaszolok úgysincs épp jobb dolgom
2012. febr. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem volt bunkó, én pl. bárkit elküldök a halál f*szára ha felkelt, nem tehetek róla, ébredés után 5percig hiperbunkó vagyok. Anno még fateromat is megdobáltam teremcipővel mikor egyszer megpróbált felkelteni.
2012. márc. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Tényleg ne legyél érzékeny ennyire.

Lehet korán kelt, sokáig tanult/bulizott, stb.

Én is olyan hulla szoktam sokszor lenni..suli,munka, néha edzés, hogy zuhanok az ágyba, és olyan rosszul tud esni, ha arra ébredek, hogy valamelyik lakótársam felkelt direkt vagy véletlen:(

20l

2012. márc. 1. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
65%
Fú de utálom mikor felkeltenek. Érted, ha be vagyok zárkózva, engem ne zavarjon senki, max. ha teszek-veszek és kihallatszik. Nekem is van annyi eszem, ha valakinek síri csend van a szobájában, akkor nem kopogtatok, hogy kérdezni akarok valamit.
2012. márc. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Egyáltalán nem volt bunkó! Nehogy már megsértődj ezen.


Én olyan szinten utálom, ha valaki bekopog, hogy már rá is szoktattam a lakótársaimat, hogy ezt ne csinálják. Szívrohamot kapok kb. olyannyira hirtelen és durva zaj a kopogás. Utána még fél óráig gyorsabban ver a szívem, pláne mit érezhet, akit alvásból riasztanak fel? Soha nem szeretném ezt átélni...

Mondtam nekik, ha akarnak valamit, csak szóljanak ajtón keresztül, de ne kopogjanak.

2012. márc. 1. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát ha egyszer aludt, mit kellett volna mondania? Még szerintem jófej is volt, mert megkérdezte, hogy fontos-e.
2012. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!