Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért a vallásos emberek a...

Miért a vallásos emberek a leg diszkrimitívabbak?

Figyelt kérdés

1)

Szociális szakon dolgozom, ahol a bajba jutott személyeknek igyekszünk segíteni. A közhasznú szervezetünket egy egyház indíttatta el de mint nem egyházi szervezet. Erre kapcsolatba kerültünk egy másik egyház alapította átmeneti szállással ahol a mi tevékenységünkkel ki szerettük volna egészíteni az övéket. ily módon teljes értékű segítséget nyújtani az lakó ellátottjaiknak.

Amint kiderült a számukra hogy egy másik felekezet az alapítónk azonnal megszüntették az együttműködést velünk.

Részünkről annyi hogy majd adjuk másnak a segítséget. De mi van azokkal az emberekkel akiket ő maguk ellátnak és egy ilyen hülyeség miatt megvonják tőlük a támogatást ami jelzem semmibe nem került eddig sem nekik.

egyáltalán minek csinálják az egészet, ha nem is segíteni akarnak?

2)

Valóban tapasztalható hogy a vallásos emberek lenézik gyakran meg is vetik a más felekezetekhez tartozókat.


2012. febr. 24. 10:23
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Kedves qker!


nem szeretnék semmilyen felekezetet negatív fénybe hozni.

már magáért a kiirásért is elnézést kell kérjek.

biztosan személyes elbírálás alapján hozták ezt a döntést vagy olyan körülmények miatt amit én nem ismerek.


a baptistákról van szó, biztos nem akart az ottani felelős illető egy egészen más tipusú vallással kooperálni, igaz mi civil szervezet vagyunk, de az alapítónk egyház. én megtettem volna hogy segítsek ő nem. többször is felkerestem már őket ezelőtt is hasonlóan hogy segítsenek had segítsünk de szóra sem méltattak soha nem válaszoltak semmire. Ennyi.

gouranga

2012. márc. 2. 11:47
 12/14 anonim ***** válasza:
Még mindig csak fél választ adtál, melyik egyház a ti alapítótok?
2012. márc. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

ott volt a válsz is.

krisnások

2012. márc. 3. 17:00
 14/14 anonim ***** válasza:
Mivel sokan egy szektának tekintenek titeket, nem csodálkozom.
2012. márc. 4. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!