Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiú barátok miért adnak...

Fiú barátok miért adnak egymásnak puszit a kézszorítás mellett pluszban? Milyen szokás ez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 21. 21:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
44%
Szó sincs "buzulásról", csak te kevered bele mániákusan. Tényleg lehet nálad némi látens homoszexualitás, amiért ennyire rá vagy erre a témára tapadva. Akarsz róla beszélni?......:)
2012. febr. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
37%

"És engem otthon arra neveltek, hogy a buzulás természetellenes dolog"


Miért kell erre külön nevelni egy gyereket? Már gyanús... :D


A "hajrá"-t nem tudom, mire írtad, lány vagyok.


És nem puszilgatásról van szó, meg rózsaszín pulcsiról, kicsit sarkítottad a dolgokat!

2012. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
10%

Egyszerűen utálatosnak tartom, ha fiú fiúnak ad puszit, szerintem ez igenis b*zis. És normális ember hányingert kap tőle.

De mit is várhatnék egy olyan agymosott embertől, aki vv-n és barátok köztön nevelkedik. :)

A férfi legyen férfi, és viselkedjen is úgy.

2012. febr. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

"De mit is várhatnék egy olyan agymosott embertől, aki vv-n és barátok köztön nevelkedik. :)"


Na, ezzel aztán alaposan mellé lőttél. :)

2012. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amúgy meg szeretni a b.zulást és undorodni tőle - ez a kettő nagyon közel áll egymáshoz. (Mint a szeretet és a gyűlölet.) Én inkább azt mondanám, a normális ember elhatárolódik tőle, nem vonzza a dolog, de nem is menekül tőle eszeveszetten, csak hidegen hagyja. Ha valaki annyira hangoztatja, hogy ő márpedig mekkora heteró, ott már baj van. De mégegyszer; itt nem volt szó erről, csak egy baráti gesztusról.
2012. febr. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Az, hogy a férfiak közti puszi undorító, az enyhén szólva túlzás. Az embereknek szükségük van az érintésre, a baráti gesztusokra. Ennek ellenére nekem is furcsa, hogy a fiúk puszival köszöntik egymást a kézfogás mellett. Valamilyen alaklomkor, vagy családon belül nekem is természetes, csak a mindennapi találkozásoknál furcsállom (és kicsit sokallom). Habár ez valószínűleg azért van, mert így szocializálódtam, ezt láttam magam körül. Lehet, h pár év múlva normális lesz a puszi is mindenkinek.

Még mindig jobb, ha ez terjed el, mint ha valami bántó magatartásforma.


Egyébként én nő létemre nem vagyok nagyon puszilkodós. Jobban értékelek (férfiaktól, nőktől egyaránt) egy kedves pillantást, mosolyt, egy simogatást vagy egy bátorító kézszorítást. Higgyétek el, ezek néha nagyon jól tudnak esni az embereknek, és nem kerülnek semmibe! Egyetlen futó, baráti érintés is feldobhat, vagy éppen megnyugtathat, ha ideges vagy.

2012. febr. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Utolsó, minden szavaddal egyetértek. :)
2012. febr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

# 15/17 hozzászóló

Te nagyon gyanús vagy nekem. :D

Én csupán annyit irtam, ha nekem puszit adna egy barátom, beverném az orrát, erre meg rinyálsz, és megpróbálsz engem homárnak beállítani, és csak ezen lovagolsz.

Azt írod, hogy lány vagy. Na de testben, vagy lélekben? :D


Én akkor is puszit, csak nőnek adok. :)

2012. febr. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Én csupán annyit irtam, ha nekem puszit adna egy barátom, beverném az orrát, erre meg rinyálsz, és megpróbálsz engem homárnak beállítani, és csak ezen lovagolsz.

Azt írod, hogy lány vagy. Na de testben, vagy lélekben?"


XDD Biztosíthatlak, hogy testben-lélekben nő vagyok. :)) Ok, akkor nem vagy languszta, nem is akarlak annak beállítani, de akkor csak simán agresszív vagy egy kicsit, ha rögtön verekednél.

2012. febr. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!