Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ha a lakásban külön van a WC...

Ha a lakásban külön van a WC és a fürdőszoba, be szoktatok menni kezet mosni, ha valaki éppen fürdik?

Figyelt kérdés

Házastársaknál nyilván nem gond, de ha pl. nagyobb/idősebb gyerek van a családban akkor a fürdés közbeni bejárkálás nem az igazi. Viszont az előbb említett helyiség használata után nem árt kezet mosni. Ti hogyan oldjátok meg?



Nem tudom, ebbe a kategóriába illik-e legjobban a kérdés, mást nem találtam jót.



2012. febr. 1. 17:47
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm. nálunk is a konyhás megoldás járja. csak kiváncsi voltam, másoknál ez hogy van. de akkor nem vagyunk kirívó eset.

Az utolsót megértem, de nem tartom helyesnek.

2012. febr. 1. 19:50
 12/18 anonim válasza:
100%
Nálunk is konyhás, igaz mi nem család vagyok, csak lakótársak. De hánynom kell az egyik lakótársamtól, ő nem mossa meg, ha foglalt a fürdő. Olyan kézzel (kukis) végigfogdos mindent. Fujj.
2012. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a WC-ben is van egy kicsi mosdókagyló. Helyben kezet lehet mosni akció után.
2012. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a legjobb! Legalább a kilincset sem kell megfogni piszkos kézzel.
2012. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mi direkt ugy alakitottuk ki a WC hogy legyen benne hely kézmosónak is.
2012. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nálunk meg zuhanyfüggöny van a fürdőkád előtt, úgyhogy akármikor bemegyünk kezet mosni, persze kopogunk előtte.
2012. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
per pillanat nálam is külön van a vécé és a fürdő, és a vécében nincs csap. a szülői házban volt egy külön vécé, )plusz a fürdőben is), de a külön vécében volt csap. itt nincs (meg a panelben sem otthon, pl. a keresztanyámnál). míg nem egyedül laktam, nem mentem be a fürdőbe, ha bent volt valaki, amúgy is zárva van. a konyhában a mosogató mellett van szappan is, direkt ilyen célra.
2012. febr. 18. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem szoktunk bemenni.

Szükség törvényt bont. Ha nincs hely a wc be egy kézmosónak, nyilván a konyha. Nincs plusz szappan, de ott a mosogatószer..

2012. máj. 9. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!