Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan kell ismerkedni,...

Hogyan kell ismerkedni, beszélgetésben elegyedni?

Figyelt kérdés

Elég unszociális voltam kis koromban, nem voltak barátaim, mindíg egyedül voltam, és most nem tudom hogyan kezdjek beszélgetést, meg miről szoktak az emberek beszélni...

(Persze Nem olyanokkal akit az érdekel hogy melyik sztár néz ki a legjobban meg hogy hol veszed a menő cuccaid, hanem értelmes emberekkel...)


2011. dec. 1. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:

Minden ember és helyzet más beszélgetési témát kíván. Nem mindegy az sem, hogy milyen kapcsolatban vagy a kiszemelt leendő beszélgetőpartnereddel (kolléga, osztálytárs, rokon, stb.).

Úgyhogy erre a kérdésre így nehéz válaszolni. Talán, ha írnál infót azokról, akikkel vagy akivel beszélgetni szeretnél, akkor talán lehetne néhány példát mondani...

2011. dec. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát...nemtom bandázni szoktunk és ott csak vagyok mindíg..mint a befőtt. kérdezik mi van, én meg nem tudom mit mondjak, mert nincs semmi, csak nem tudom hogy kell beszélgetni :D
2011. dec. 1. 17:10
 3/5 anonim ***** válasza:
És a "banda" miről szokott beszélgetni?
2011. dec. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem tudom...változó. minden féle hétköznapi dologról, de nekem sose jut eszembe semmi
2011. dec. 1. 17:24
 5/5 A kérdező kommentje:
mindenki beszélget vkivel, szóval nem igy közösen, hanem 2-2 ember beszélget vagy 3 de én sosem beszélgetek senkivel, max ha kérdeznek arra válaszolok
2011. dec. 1. 17:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!