Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ciki iskolában az óra elején...

Ciki iskolában az óra elején kirohanni Kakilni? Úgy hogy mindenki levágja hogy azért mentél ki.

Figyelt kérdés
2011. nov. 28. 15:04
1 2
 1/12 bánomisén ***** válasza:
100%
Ha menni kell, hát menni kell... Bekakilni sokkal cikibb.
2011. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
nem.de sok az éretlen paraszt akik szerint nevetséges.
2011. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nálunk középiskolában egy gyerek szinte minden órán kiment sz@rni és ha a tanár nem engedte,mindig mondta hogy "de akkor be fogok sz@rni" és kiengedte. Persze röhögtünk ilyenkor, de annyira a szokásává vát,hogy az volt a fura ha nem megy ki egy nap.

Kérdésedre a válasz pedig szerintem nem.

2011. nov. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Áruld már el honnan tudnák, hogy kakilni mész ki? Ráírod a homlokodra, hogy oda mész?
2011. nov. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hogyha 10-15 percig szoktál kaksizni, akkor bizony feltűnő.. Ha csak vagy 5 perc akkor senki sem gondol arra. Főleg hogyha lány vagy.
2011. nov. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
igazábol én nem hiszem el h ne birnál ki 40percet wc-nélkül. persze 1osztályos gyerekeknél még lehet de nálunk pl egyetemen is van aki zh közbe kikéreckedik h neki wc-re kell(és tegyük fel tényleg ezért nempedig puskázni) de áltolánosba vagy gimibe is ciki szerintem. nem azért mert maga a dolog ciki lenne hanem mert tizenegypár évesen nem birod ki. persze ha valami betegség miatt rádjön a hasmenés akkor menni kell nemkérdés de ha sima napi rendszerességű székletről van szo akkor már gáz
2011. nov. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Van amikor előre nem láthatóan tör rá az emberre a gerilla kaki.


Ha ez a helyzet, akkor dobj el mindent és emeld fel a kezed, hogy dolgod lenne a mosdóban.


Ha meg cikinek érzed, akkor mindig gondolj a Jurassic Parkra, ahol az ügyvédnek épp akkor kellett elmennie szarni, amikor a T-Rex épp kint kukucskált.

2011. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nálunk tök ciki ha kakilni mész! mindenki röhögve mondja ha sokat voltál slozin, hogy: nagy dolog volt, mi?!
2011. nov. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne ciki?

Amúgy nem biztos, hogy valaki ki tudja bírni, a szervezet néha produkál furcsa dolgokat.

Pl. nekem ma reggel teljesen váratlan morrant egyet a hasam, majd 1 másodperccel később alig bírtam X lábakkal kimenni, mert majd becsúszott.

Szóval nem ciki, mert ezt nem lehet irányítani, ráadásul, ha visszatartod, annak lehetnek következményei is hosszú távon.

2011. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ez természetes dolog. Ha cikiznek, csak kérdezz vissza:Miért te nem szoktál wc-re járni?
2011. dec. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!