Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyivel hamarabb illő...

Mennyivel hamarabb illő érkezni az Operaszínházba? Hol érdemes parkolni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 27. 19:05
 1/7 A kérdező kommentje:
Operettszínházra gondoltam! Sorry!
2011. nov. 27. 19:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Úgy illik érkezni, hogy kezdéskor már kényelmesen benn ülj, előtte számolni kell a parkolóhelykereséssel, a ruhatári sorbanállással. Parkolóház van a Zichy Jenő utcában, de az persze fizetős és onnan még egy 5-10 perc séta az opera. Ha szerencsejátékosok vagytok, akkor próbálkozhattok az utcán is helyet találni :)

Én bkv-val szoktam menni és úgy, hogy kb. negyedórával előtte érkezzek meg, negyedóra alatt mindent el lehet intézni, amit kell.

2011. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja. Akkor ugyanaz áll, talán csak közelebb van a parkolóház :D
2011. nov. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Sokat segítettél! Szép estét!
2011. nov. 28. 17:58
 5/7 anonim válasza:
taxival és kezdés előtt 1-2 perccel elég, kivéve ha énekelsz mert akkor 5
2011. nov. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Parkolás katasztrófális és VIGYÁZZ!!! EZEK A SZEMETEK 20H-IG SZEDNEK PARKOLÓDÍJAT! Utaznak az ezt nem tudókra.

Én tuti taxival mennék vagy BKV-val.

2011. dec. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat mindenkinek! Miskolcról kicsit drága lett volna taxival:) Végül is az opera parkolóban álltunk meg a Zichy Jenőn 440 Ft-os óradíjért....kicsit sem pofátlanok! De ez Pest, legalább ott nagyobb biztonságban volt!
2011. dec. 2. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!