Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az itt élő négerek, ugye...

Az itt élő négerek, ugye mennyivel "emberibbek" mint a magyarok?

Figyelt kérdés

Csak két példa:


Életem során rengeteg tanárt megismertem, beszéltem már sokkal ez idő alatt. Egyszer akartam egy néger tanárommal beszélni egy beadandóval kapcsolatban. Aktákkal sietett, de megkérdeztem, hogy mikor tudunk beszélni: Megfordult, megfogta a vállam, mosolygott, "gyerünk kolléga" beszéljük meg. Bementünk irodájába, meg leültük, öntött narancslevet, és figyelmesen várta, hogy mi a problémám.

----

Ismerősöm belgyógyásza szintén néger, ő is csak áradozik, hogy mennyire empatikus, bármi baja van, hívja mobilon és ír időpontot.


Magyarban ilyen tanárok és orvosok NINCSENEK !!!


2011. aug. 10. 14:02
1 2
 1/12 Futurare válasza:
Ha szerencsétlen kívülálló olyan bunkó lenne, mint honfitársaink, akkor visszazavarnák az ősföldre. Másképp nem tud beilleszkedni. Szerintem ez logikus.
2011. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

[link]


ők is annyira empatikusok xD

2011. aug. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 gr. Shadow ***** válasza:
100%
Nem a bőrszíntől vagy a nemzetiségtől függ hogy mennyire empatikus valaki. Egyébként igaza van az előző válaszadónak, ha bunkók lennének előbb-utóbb el lennének zavarva.
2011. aug. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
31%
egyetértek veled,de ne hívd négernek,mert az nagyon nagy sértés.
2011. aug. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom, mindenki ilyen-e.

De azt tudom, hogy sok magyar csak arra büszke, hogy ő NEM néger, nem zsidó, nem cigány, nem homoszexuális.

Mást nem tud felmutatni, de ennyitől már felsőbbrendűnek érzi magát.

És lenéz másokat, pedig csak annyi az érdeme, hogy színtiszta magyar.

Vagy nem, de ebbe ne menjünk bele.

2011. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hú, én meg ismerek egy csomó fehért, aki rendes ember, mégsem megyek nigériai weboldalakra leírni, hogy hé, nektek is feltűnt, hogy a fehérek milyen rendesek?
2011. aug. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vannak rendes, és kevésbé rendes négerek.Szerintem normális, hogy ha külföldön élsz, "kedvesebben", normálisaban viselkedsz, mint a saját hazádban.
2011. aug. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hát én eddig csak eggyel találkoztam, ő pl nagyon kedves, mosolygós volt.

De az első válaszadóval egyetértek.


Meg tényleg ne hívd őket négernek, USÁban már ezért simán vmi rasszistának néznének.

2011. aug. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez a másik dolog, amit soha nem fogok megérteni, hogy mi bajuk van a néger megnevezéssel. Különben is, a nigger számít vulgárisnak, nem a néger.
2011. aug. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem a bőrszíntől, vallástól vagy szexuális irányultságtól függ, hogy ki jó és ki rossz ember. A magyarokban (de nem csak itt, egész Kelet-Európában) viszont tényleg van egy jó adag pesszimizmus, ami nemhogy Nyugat-Európában, de például a szegényebb Latin-Amerikában sincs meg az emberekben.
2011. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!