Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az itt élő négerek, ugye...

Az itt élő négerek, ugye mennyivel "emberibbek" mint a magyarok?

Figyelt kérdés

Csak két példa:


Életem során rengeteg tanárt megismertem, beszéltem már sokkal ez idő alatt. Egyszer akartam egy néger tanárommal beszélni egy beadandóval kapcsolatban. Aktákkal sietett, de megkérdeztem, hogy mikor tudunk beszélni: Megfordult, megfogta a vállam, mosolygott, "gyerünk kolléga" beszéljük meg. Bementünk irodájába, meg leültük, öntött narancslevet, és figyelmesen várta, hogy mi a problémám.

----

Ismerősöm belgyógyásza szintén néger, ő is csak áradozik, hogy mennyire empatikus, bármi baja van, hívja mobilon és ír időpontot.


Magyarban ilyen tanárok és orvosok NINCSENEK !!!


2011. aug. 10. 14:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ja az tuti.


Egy büdös niger megerőszakolta a barátnőmet. Aztán valahogy levarázsolta és most vele él. tilfilos néven fent van a netten. Egy nagyon ronda gázos niger. Kábítószert árul és analfabéta, mondjuk a leány se kutya kiderült legalább, hogy kurv@ és olyan lusta, hogy egész nap csak döglik semmit nem csinál. Lopja a pénzt a szüleitől. Farkas Nikolettnek hívják és a 12 dik kerületbe lakik. Most a Karácsonyi Sándorba a niger majommal. Azt mondta egy rendőr őrnagy ismerősöm, hogy a nigerek azt csinálják, hogy megismerkednek lehetőleg jobb módú csajokkal és mikor együtt élnek, lassan a tudtán kívül rászoktatják a kábítószerre, és mikor függővé vált. Megveszik az autóját, házát fillérekért mert kell neki az anyag, ha pedig már nincs semmije akkor kiviszik Törökországba és eladják prostinak. Na ennyit róluk.

2012. jan. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ja emberibbek. Olyanok mint az állatok. [link]
2012. ápr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!