Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk! Pisilés után meg szoktát...

Fiúk! Pisilés után meg szoktátok mosni a kezeteket?

Figyelt kérdés
nálunk a párom nem szokta, mert úgy van vele, hogy nem koszos a fütyije amit ilyenkor megfog. végül is igaz...
2011. okt. 15. 21:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Csak ha figyelnek a sznobok, amúgy nem. Minek? Nem retkes a bráner és nem szoktam lehugyozni a kezemet. Ha a fülem megvakarom azután is mossak kezet? Sokkal több baktérium van egy kilincsen vagy bkv járaton aztán ott sem mosnak kezet minden megállóban
2011. okt. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
utolsó: rátapintottál a lényegre:)
2011. okt. 18. 15:02
 23/34 anonim ***** válasza:
Veletek sem fognék kezet...
2011. okt. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

Amúgy a kérdező úgy tette fel a kérdést, mintha a barátnője lenne ennek a fiatalembernek. A válaszokhoz adott kommentjeiből azonban kiderül, hogy nem a barátnő, hanem maga a fiatalember kérdezett, és keres önigazolást. Több kommentelőtől meg is kapta a helyzetfüggő aspektusokat.

Én speciel a következetességet szeretem...

2011. okt. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 dirtboy ***** válasza:

ma 12:14

igazad van,tuti hogy nem a barátnő a kérdező.

már csak azt nem értem hogy miért kell ilyen módon megkérdezni egy anonim oldalon.

ráadásul ő is olyan kérdező aki csak azt hallja meg amivel ő is egyet ért.

ez abból is látszik hogy leírták páran elég jól hogy miért is kell kezet mosni pl.az első hozzászóló után is látszik hogy védi saját magát vagyis azt hogy miért nem mos kezet.

de ott van még pl.10-15 22:46 vagy 10-16 09:16 ők is le írták hogy miért kell kezet mosni de ott már nem az volt a reakciója hogy igazatok van hanem inkább nem is mondott semmit csak kirakott egy pár smileyt.

a 10-17 19:45 meg megint egy paraszt volt őt meg helyesli.


kérdem én kedves kérdező,ha leszarod a válaszokat és csak azok érdekelnek akik egyet értenek azzal hogy nem kell kezet mosni, akkor mi a f aszért kérdezel egyáltalán?

vagy akkor írd oda a kérdésedhez hogy csak azok koptassák az ujjlyukat akik egyet értenek azzal hogy nem kell kezet mosni, mert más válasza nem érdekel.

2011. okt. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Én is meglepődtem a kérdezőn, egyet értek az utolsó kettővel, illetve azzal a lánnyal, aki írta, hogy mi lányok se érünk hozzá, semmitől nem lesz koszos a kezünk, mégis kezet mosunk.

És mindenki mondja, hogy nem koszos a farka... nem csak azért kell kezet mosni. Hanem a környezet miatt is. Aki ezt hiszi, h csak a saját tested miatt kell kezet mosni sosem volt még rosszul felszerelt, vagy pottyantós wc-ben. Ott ugyan pont nem lehet kezet mosni, de higgyétek el egy szép fürdőszobában is vannak bacik.

2011. okt. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
Én az életem során 90%ban pottyantóson végeztem/végzem a dolgom :-DD
2011. okt. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 dellfil ***** válasza:

Annyit azért hozzátennék, hogy az egészséges veséjű, húgyhólyagú, nemi szervű ember vizelete gyakorlatilag steril. Ugyan ez messze nem igaz a székletre. :DDD


dellfil


U.i.:A megszokás nagy úr. Egy kézmosás amúgy sem "árt". :DDD

2011. okt. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

„Annyit azért hozzátennék, hogy az egészséges veséjű, húgyhólyagú, nemi szervű ember vizelete gyakorlatilag steril.”


Ettől még hulladék.

2011. okt. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
ha van ra eselyem akkor igen
2011. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!