Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk! Pisilés után meg szoktát...

Fiúk! Pisilés után meg szoktátok mosni a kezeteket?

Figyelt kérdés
nálunk a párom nem szokta, mert úgy van vele, hogy nem koszos a fütyije amit ilyenkor megfog. végül is igaz...
2011. okt. 15. 21:10
1 2 3 4
 11/34 dellfil ***** válasza:

Megmosom a kezem. Előtte azért, mert olyan a melóm, hogy azzal a kézzel össze piszkolnám az alsóneműmet és a farkamat, utána meg megszokásból. Otthoni huggyantásnál csak akkor ha lepisáltam a kezemet. Ez ritkán fordul elő. Egyébként igyekszem tisztán tartani - egyebek között - a farkamat. Tehát "ő" nem szennyezi a kezemet. Fordítva már valószínűbb... lenne, ha nem mosnék gyakran kezet. De mosok. Mármint kezet. :DDD


dellfil

2011. okt. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a közbevágásért: én lány vagyok és pisilés után az én kezem sem lesz pisis, de semmi más sem kerül rá, én még a bőrömhöz sem érek hozzá. Mégis kezet mosok utána is, hiszen ez egy társadalmi norma, egy elvárás, egy illemhez tartozó szokás. Lehet hogy alaptalan, de én frászt kapnék, ha egy férfi vagy egy nő hozzámérne úgy, hogy pisilés után nem mosott kezet. Ez egy berögzült szokás, ezt tanultuk még néhányan:)
2011. okt. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
egyet értek utolsó :))
2011. okt. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 dellfil ***** válasza:

Így van. Egy elfogadott norma. (Persze van praktikus háttere is. :D)


dellfil

2011. okt. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a fenti lánnyal! Undorító tajparaszt az, aki huggyantás után nem mos kezet (és mennyi ilyen van melóhelyen és suliban is basszus! Nem az értelmi színvonalhoz mérik a diplomát), egyszerűen muszáj. Nekem sem koszos és büdös a farkam, mégis az akció előtt is, és utána is megmosom a kezemet. Na meg a fentiekből okulva kézfogás után is. Szerencsére az én részlegemben mindenki kezet szokott mosni, így akikkel nap mint nap találkozok, azoktól nem kell ódzkodni. :)
2011. okt. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Elég undorító hozzáállás, ha valaki nem mos kezet, mondván, nem brunyálta le... Az ilyen sz@rás után sem mos, mert nem lett kulás, vagy mi? Micsoda igénytelenség...
2011. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
100%
Csak abba kéne belegondolni, ha mondjuk találkozol valakivel, aki épp a farkát igazgatta, kiveszi a gatyájából a kezét, és kezet nyújt neked, szívesen fogsz-e kezet vele. Még akkor is, ha nem hugyos.
2011. okt. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

„utolsó, lehet hogy te lehugyozod a fütyköst, de szerintem más nem szokta rajtad kívül...”


Ne vegyél rá mérget.

2011. okt. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
:D:D:D
2011. okt. 16. 19:34
 20/34 anonim ***** válasza:
Itthon nem. Iskolában néha előtte, de utána mindenképp.
2011. okt. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!