Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen jelzővel lehet azt...

Milyen jelzővel lehet azt jellemezni aki másokat véd?

Figyelt kérdés

Ezt úgy értem, hogy próbálok mindenkit védeni. Tehát pl a mai eset volt a tv-ben egy jó színésznő aki énekelt és nem a legjobb a hangja. Erre mondta anyám, hogy nem a legjobb én persze azonnal elkezdtem védeni, hogy hát igazából ő nem énekes hanem színésznő csak felkérték.


vagy valaki valamit elrontott mert rosszul töltött ki akkor máris elkezdem, hogy hát nem volt egyértelmű, hogy mit kellet ráírni és nem tudta pontosan.

Meg ehhez hasonlók. Persze ez csak addig amíg én nem kerülök bajba. Tehát míg nem én leszek a hibás.


Ez mivel jellemzik milyen tulajdonság? És jó vagy rossz tullajdonság?


2011. júl. 14. 23:52
 1/8 anonim ***** válasza:
ez jóindulat,ami az emberek többségéből már kihalt. Védelmezőnek mondanám még.
2011. júl. 14. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
altruista, de csak mértékkel :)
2011. júl. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Defender xD
2011. júl. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"altruista, de csak mértékkel :)"


Mint mondtam addig amíg ez nem lesz az én károm. De nagyon kis mértékig még ok. DE nagyon nagyon kis.

2011. júl. 15. 00:25
 5/8 anonim ***** válasza:

hát, amíg csak beszél, nem mondanám altruistának :)

de széles a spektrum, empátiától az anyatigrisig

2011. júl. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ava87 ***** válasza:

Az alturizmus emberbarátiságot jelent, ez szerintem (amennyire ebből meg tudom ítélni) rád igaz is.

Természetesen nem egyenlő azzal, hogy valaki a saját kárára is, mindenképpen másokat véd, akkor is, ha semmi szükség rá. Azt már inkább megszállottságnak nevezném.

2011. júl. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát mi ezt a Lineage II nevű játékban csak "anti pk-s" nak hívtuk .D
2011. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Előző. Nagyobb kocka vagy mint én.
2011. aug. 3. 15:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!