Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Milyen ruhát lehet Egyiptomba...

Milyen ruhát lehet Egyiptomba felvennem?

Figyelt kérdés
Most szerdán megyünk Egyiptomba nyaralni, hurghadára. Nos, az lenne a gondom, hogy van pár lenge ruhám, mivel ott nagy a hőség. Az egyik ruhám olyan, hogy hátul a hátamnál van egy kivágás, és az melltartóval csúnya lenne. Ha melltartó nélkül veszem fel, akkor az az őket sérti? Hallottam már olyat, hogy le is csukhatnak. De ezt nem hiszem. Szóval, egyáltalán milyen ruhákat lehetne oda felvennem? Vagy ez teljesen mindegy, mert csak az ott élőkre, az abban a hitbe tartózókat érinti, hogy milyen ruhát lehet felvenniük?
2011. jún. 18. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Azert jobb lenne ha nem tul kivagott ruhakat vennel fel, tehat alkalmazkodj!

Pontosan az egyiptomiakra jellemzo az, hogy szemtelenek, tehat elmennek melletted, de mar hozzad simulnak, a kezet vegig huzza a hatadon,a fenekeden....stb. 2 napja is ezert vitatkoztam, de rogton elmenekulnek, tehat sunyik!

TEhat ne legyen kint a hatad, s ne latszodjon at a ruhad, mert valoban nem illik, de ez termeszetesen a Te magan ugyed, de majd megtapasztalod, hogy mennyire bosszanto ahogyan lesnek, vagy elkezdenek kovetni!

2011. jún. 18. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
uh..értem. Köszönöm...majd megpróbálok nem túl kihívó, kivágott ruhákat választani. Mégegyszer köszönöm :)
2011. jún. 18. 20:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Ott kb nem is fogsz egyiptomit látni, az egy mesterségesen felhúzott üdülőtelep, mint mondjuk Sunny Beach Bulgáriában. Szóval biztos, hogy nem fognak lecsukni. (még Kairóban sem csuknának le, ilyen legfeljebb Iránban vagy Szaúd-Arábiában van, Kairóban max csak utánad néznek, esetleg füttyentenek egyet).
2011. jún. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Iranban es Szaud-arabiaban mar a repulorol sem tudsz leszallni csak ugy, hogy felveszed a hosszu ujjut es egy kendot, mivel elkell takarnod a hajadat! Tehat mar az orszagba sem engednek be, csak akkor ha ugy oltozol fel, ahogyan kerik!

Egyiptomban nem a jogszabalyok, de En ezt tapasztalom naponta, hogy az arabok ffiak hogyan viselkednek, tehat Cairoban mar szemtelenek, es "megfogdosnak", ami azert nem egy kellemes dolog. Dubaiban es Kuwaitban mar ez nem jellemzo, az ottaniak kulturaltabbak.

2011. jún. 21. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ma jöttem haza. Én eggyátalán nem tapasztltam fogdosást sem. Esetleg az árusok a hátamhoz hozzá értek, de nem olyan nagyon. Cairoban egy kicsit ez felfokozódott, de nem volt vészes. Ahol én voltam, Hurghadán ot egyátalán nem volt ilyen. Egyszerűen csak mikor el mentem mellettük megjegyezték, hogy beautiful, vagy aki nem tudott angolul az arabul mondta. Meg a kocsik dudáltak...mondjuk azok állandóan :)
2011. júl. 3. 20:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!