Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ugy felvenném vele a kapcsolat...

Ugy felvenném vele a kapcsolatot. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy régi ismerősöm,aki anno teljesen odavolt értem(nem tudom jelenleg mi a helyzet).Még egy középsuliba jártunk,és ott barátkoztunk össze,de én tényleg barátként tekintettem rá mindig is.És már akkor együtt voltam jelenlegi párommal,gyermekem apjával,akit nagyon szeretek.Suli itán elmentem dolgozni,ez az illető megmaradt jóbarátnak.Sokat járt be hozzám a munkahelyemre,sokat beszélgettünk,ha bántott valami ő meghalgatott,szóval igazi jóbarát volt,de nem titkolta,hogy ő mást érez.Mikor megtudta hogoy terhes vagyok teljesen összeomlott,mert akkor vált előtte világossá,hogy komolyan gondolom a párommal a kapcsolatunkat,és elvesztette a reményt,hogy együtt leszünk.Azóta nem keresett,nem tudom mi van vele,ennek már közel három éve.De nekem nagyon hiányzik,hiáynzik a sok beszélgetés,a megértése,és bánt,hogy nem keres.Szeretem a párom,imádom a kislányunkat,de olyan késztetést érzek,hogy megkeressem,és továbbra is jóbarátok legyünk.Párom nem örülne neki,mert sose kedvelték egymást.Ti mit tennétek?
2010. dec. 16. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Jobb a múltat nem bolygatni. Ha fontos lennél neki szerintem már megkeresett volna vagy elötte lépett volna mielött babát vársz. Elkésett.


Én nem keresném meg ha szeretem a férjemet mert biztos nem esne jól neki és az amit irtam is hogy ha Te fontos lennél neki annyira mint Ő neked már keresett volna.

2010. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne keresd meg, hagyd békén

Te csak barátkoztál, ő meg szerelmes volt

2010. dec. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Biztosan nem keresném meg. Rajtad kívül senkinek nem lenne jó, és ha az ember ilyet cselekszik, azt tudjuk hogyan nevezik. A párodat teljes mértékben megértem, gondolom Te sem díjaznád, ha Ő egy olyan nővel találkozgatna, beszélné meg a Ti közös problémáitokat, aki akar Tőle valamit. Még ha a férjed nem is gondol úgy a nőre. Azontúl az a kedves barát is csak szenvedne, hiszen azért volt mindig Melletted, mert reménykedett, hogy az Övé lehetsz talán egyszer. És mikor rájött, hogy nem, kilépett az életedből. Ez az Ő döntése, tiszteletben kell tartanod, ha közeledni szeretne, megtehetné, de úgy döntött, hogy nem kíván tovább részt venni az életedben. Nem kényszerítheted rá, hogy szenvedjen, nézze azt a nőt egy boldog családban, akivel Ő szeretett volna családot. Fájó szívvel, de engedd el... Így lesz mindenkinek a legjobb!
2010. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát most nekem is jól jönne valaki, akivel tudnék őszintén beszélgetni. Elhiszem, hogy hiányzik neked. Egy telefont megér, úgy is hallani fogod, hogy örül-e, akar-e veled újra beszélni, vagy sem. De írd meg, kíváncsi vagyok.
2010. dec. 16. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.Hát,ha akarna se tudna megkeresni,mert telefonszámot cseréltem,meg elköltöztem azóta.De valószinű hagyom.Csak rossz,főleg ugy,hogy nincs egy barátom se. :(
2010. dec. 16. 13:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ne keresd meg, több szempontból sem.


Férfi - nő között nincsen barátság, (kivéve talán egészen speciális helyzeteket), ott az egyik mindig többet akar egy idő után, és talán csak azért nem mondja ezt ki, hogy így a másik közlében maradhasson. A ti esetetek is ilyen.

Nagyon megértem azt a férfit, hogy "eltűnt", reménytelenül volt szerelmes, és ezt úgy lehet a legjobban feldolgozni, ha nem látod többé a másikat, és ha lehet, mindentől eltávolodsz, ami hozzá köt. Így tudott esetleg újra magára találni, és felépíteni valakivel egy valós kapcsolatot.


Másik szempontból Téged és a kapcsolatodat is megbolygatná. A férjed is jogosan lehet féltékeny, ha találkozgatsz vele.


Erősítsd inkább a kapcsolatodat a férjeddel, beszélgess vele, és keresd az ő megértését, hiszen őt választottad.

2010. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!