Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Fiúk, férfiak, szoktatok...

Fiúk, férfiak, szoktatok kezet csókolni a hölgyeknek bemutatkozáskor? Ha nem, miért nem?

Figyelt kérdés
2009. márc. 22. 22:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
én lány vagyok, és kínos lenne. inkább kezet fognék az illetővel. engem ne csókolgasson.
2009. márc. 23. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Vannak olyan lányok és nők, és olyan helyzetek, amikor ez kimondottan pozitívan hat, de konkrétan bemutatkozáskor már csak igen ritkán.
2009. márc. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Hortobagyi ***** válasza:
70%

Sok fajta körülménynek kell közrejátszani, hogy kezet csókoljak egy hölgynek.

Elsősorban tiszta elegáns, szép beszédű legyen a hölgy. Érdekelje a személyiségem. Kölcsönös legyen az érdeklődés. Nem kimondottan szexről van itt szó. Ritkán látott üzletfelek. Fogadásokon. Kedves vendég. Édesanyámnak, feleségemnek. Anyósomnak. Higgyék el roppant hatásos. Én vagyok a legjobb ember a világon.

2009. márc. 23. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem, mert valószínűleg a nők 90%-a pofán vágna, vagy hülyének nézne.

Egyébként régen sem volt bevett szokás, hogy minden nőnek, folyton kezet csókoltak.

2009. márc. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
mostanában a kézcsókolás a pózerek szokása. valószínűleg a legtöbb embernek visszatetsző lenne, ha egy idegen ember kapásból csókolgatni kezdené a kezét- ahogy az arcomat se csókolja meg, úgy a kezemet se.
2009. márc. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
undorító ósdi szokás, szerencse hogy ma már nem gyakorolják.
2009. márc. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok és egyáltalán nem tartom undorító, ósdi szokásnak DE nem minden helyzetben találom megfelelőnek és elég kínosan érzi magát az ember emiatt...szituáció függő, hogy illik-e vagy sem.
2009. márc. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Nem szoktam.

Miért? Mert szembe se jut.

Miért tenném?

2009. márc. 24. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem, mert ez a szokás Magyarországon már kihalt.
2009. ápr. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék, ha egy férfi kezet csókolna. No, de az se mindegy, hogy milyen a férfi és hol. Pl egy diszkó patkány a diszkóban nekem ne csókoljon kezet, de egy elegáns estélyen vagy étteremben egy úriembertől nem vetném meg a kézcsókot.:)
2010. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!