Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit tegyek, hogy ne csámcsogjo...

Mit tegyek, hogy ne csámcsogjon ennyit? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Egyik rokonom állandóan csámcsog. Nem akkor amikor eszik,hanem amikor már nem. Rohadtul idegesít h megeszik egy szelet csokit aztán vagy félóráig 5-10 mp ként csámcsog egyet. Nem tudom h miért de nagyon idegesít.

Jó lenne leszoktatni erről,de nem tudom hogy hogy.

Az a gáz,hogy velünk lakik egy lakásba. :S

Köszönöm a segítségeteket! :)


2011. jún. 16. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha csámcsogni hallod, te is csámcsogj vissza azonnal, ugyanolyan ritmusban. Ettől kellemetlenül fogja érezni magát, és jó eséllyel abbahagyja egy időre. Normális emberre hatással van az ilyesmi,
2011. jún. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

de 1részt nem merem másrészt meg nem ritmusosan csámcsog...

Am régebben azzal próbálkoztam,hogy megkérdeztem h: mit eszel??? ő erre: semmit...

Amúgy meg amikor ránézek sokáig,akkor mintha abbahagyná.

2011. jún. 16. 10:58
 3/12 anonim ***** válasza:

Én is akartam feltenni egy ilyen kérdést, viszolygok az olyan hangoktól, olyan mintha tűvel böködnének.

Én kloákahangnak nevezem, olyan mint amikor a trutyi belepottyan a vécébe.

2011. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
de igazad van :DDD kajak mint ha tűvel szúrnának vagy nemtom de igen szar :SSS
2011. jún. 16. 13:27
 5/12 anonim ***** válasza:
Nyujtsal neki fogpiszkalot.
2011. jún. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Egyik kolléganőm is ilyen, de neki protézise van, és amiatt csinálja.


Lehet hogy a rokonodnak valami fogproblémája van, és a fogát szívogatja, vagy piszkálgatja a nyelvével.

2011. jún. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy mínőségi protézisrögzítőt és kérd meg, hogy használja!
2011. jún. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ha olyan gyáva vagy, hogy nem mered neki megmondani, akkor tűrj és hallgass !!
2011. jún. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nem igazán foglalkozik vele hiába szólok. Fogpiszkálót is használ de utána is még sokáig, akár órák múlva is vannak ilyen "kluttyanó" hangok. :P
2011. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nálam az a gond hogy anya állandóan a torkát köszörüli! De nem ám itthon, hanem pl. ha valamilyen iskolai értekezlet van vagy előadás, közben is vagy tízszer 'khhhmm' de nagyon hangosan.. Már mondtam neki, erre elkezdett velem kiabálni, hogy ő nem tehet róla mivel asztmás. Engem pedig ez bosszant baromira, de nem tudok ellene mit tenni. Egyszerűen erre a 'khhhmm'-re már ki van éleződve a hallásom... :D
2011. jún. 16. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!