Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Jól érzem azt, hogy ez konkrét...

Jól érzem azt, hogy ez konkrétan a személyem ellen irányul? Másnak miért nem szól?

Figyelt kérdés

Egy rakat nő dolgozik a munkahelyen. Mindenki úgy öltözködik, ahogy akar. A barátnőm is simán felvesz egy pánt nélküli topot, vagy egy nyakba akaszthatós trikót, a kutya nem szól rá, hiszen 40 fok van odakint.Viszont! Ha én veszek fel egy spagettipántos topot, vagy pánt nélküli topot akkor már hivat az igazgatóhelyettes asszony, hogy mit mutogatom már megint magam, mert még csak véletlenül sem szeretne ilyen ruhákat látni rajtam….


Nem hordok miniszoknyát, nem látni a bugyimat virítani a nadrágból, igazából nem értem mi a problémája. Másnak is kint van a válla vagy a háta a trikóból, nem olyan nagy kaland, meg nem bír ez olyan hű de nagy szexuális töltéssel… Egyszerűen nem értem….

Ha jelzem, hogy de hát más is így van, akkor azt a választ kapom, hogy jó de az más… De miért


2011. jún. 8. 13:18
 1/8 anonim ***** válasza:

:):) az is lehet hogy irigykedik...azért nem akar ilyen ruhákban látni.Nálunk anno az egyik tanár volt ilyen senkin nem tűrte el a falatnyi ruhákat de nem azért mert annyira taszította a látvány épp ellenkezőleg...)

De mivel nőről van szó ez elég speciális esetnek tűnik.

2011. jún. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
valaki, akivel a helyettes asszony kefélget, vagy kefélgetni szeretne, téged megbámul, a többieket nem. ezért.
2011. jún. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Féltékeny rád az a nő, ezért csinálja.
2011. jún. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 napietus ***** válasza:
szerintem valami baja van Veled, ez az öltözködés dolog csak ürügy. piszkálni akar, hátha felmondasz. ha nem lenne a top, lenne más, csak most ezt találta ki éppen.
2011. jún. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

jaja. féltékeny rád. vagy azért, mert nem akarja, h tetsszél másnak, vagy mert ő nem tudna felvenni csinos ruhákat a súlya miatt.


sajnos be kell tartanod a szabályokat, különben lehet, h kirúg...

2011. jún. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mindenképpen pikkel rád, vagy a jó külsőd, vagy nem vagy szimpi neki. Ilyen rohadtak a nők egymással szemben sajnos.
2011. jún. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy feltűnőbb méretekkel rendelkezel vagy összességében sokkal nőcisebben adod elő magad (pl. smink, nagyon magas sarkú...), mint a barátnőd? Vagy más munkakörben dolgozol pl. többet látnak az ügyfelek? Ha egyik sem, akkor valószínű, hogy személyesen pikkel rád.
2011. jún. 13. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
A 70/A méretű melleimmel nem hiszem, hogy olyan nagyon feltűnnék....
2011. jún. 13. 10:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!