Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Pár barátnőmnek nem tetszik...

Pár barátnőmnek nem tetszik az 'új életstílusom'. Nem tudom, mit tegyek. Szerinted?

Figyelt kérdés

Annyiról lenne szó, hogy nyilván mindig változik az ember. Eddig is lázadó csajnak ismertek meg az osztályban, de elég jól kijöttem két 'normális' csajjal az osztályban. Aztán megismerkedtem egy éve egy helyes informatikussal, akiről mai napig mesélek nekik (annak ellenére, hogy nincs köztünk semmi). Aztán kb egy hónapja összejöttem egy apám korú pasival (butaság, tudom. Az eszem 'normális' fele azt mondja. De igazából ő sem gondolja teljesen komolyan a kapcsolatunkat, én sem... Csak elvagyunk.). Tudni kell, hogy az egyik 'normális' csajnak is bejönnek az idősebb pasik. De ez csak megjegyeztem.

Aztán most hétvégén volt egy kétnapos osztálykirándulás, ahol eléggé összemelegedtem egy évfolyamtársammal, ráadásul megismerkedtem egy helyi pasival. Egy szobában voltam a két 'normálissal', de én az évfolyamtársamnál voltam sokat, hozzánk meg átjött pár kolis, akivel jóban vannak. Szemmel láthatóan zavarja ez őket. Egyik osztálytársam is mondta, hogy nem szimpatizálnak ilyen szempontból velem. Viszont velem nem beszélték meg, hogy pontosan mi is a bajuk.

17L


2011. jún. 5. 15:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez az idézőjeles 'normális' rád is vonatkozik ám! Gratulálok! Hosszú és boldog életet...
2011. jún. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
apa komplexus
2011. jún. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Csak irigykednek! Te jobban élvezed az életet, kihasználod a lehetőségeket és ez nekik nem megy ezért irigykednek rád. Én is voltam hasonló helyzetben és a végén engem igazoltak a dolgok.. Szóval hagyd rájuk, próbálj ne nagyon összeveszni velük és ha majd ők is tudnak olyan lazán viselkedni mint te, akkor megváltozik a véleményük. Viszont azzal az apád korabeli pasival csak okosan, óvatosan!!
2011. jún. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Ha jól értelmezem az írásodat (elég káoszos) akkor per pill éppen 3 fiúval/férfivel "kavarsz". Vajon mi baja lehet ezzel a "normálisabb" (gondolom konzervatívabb) ismerőseidnek?! *Költői kérdés* Ha elég kétértelmű vagy ez akár még többnek is látszhat (lásd. a kedves informatikus akivel nincs semmi de folyamatosan beszélsz róla)... Próbáld kicsit kívülről elképzelni az egészet. :D
2011. jún. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%
mert egy ribanc vagy.
2011. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a bajuk, hogy 3 embert szédítesz egyszerre. Én a helyedben felhagynék ezzel, és csak eggyel járnék (nem a faterod korúval!), mert 3 szék között a pad alá fogsz esni.
2011. jún. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!