Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Vigyek a tanároknak valamit...

Vigyek a tanároknak valamit vagy ne?

Figyelt kérdés
Évzáróra gondoltam. Egész évben ők tanítottak minket, heti 18 órában, nyelvi előkészítőn. Vigyek nekik valami ajándékot, ha igen, mit (ne valami olyanra gondoljatok, amiből valószínű már 100 másik van nekik:) ? Ja, és mindkettő nő.
2011. máj. 29. 16:51
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne. A tanárok semmit sem érdemelnek.
2011. máj. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ilyen válaszokat mellőzzük, köszi..
2011. máj. 29. 17:08
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Miért? Válaszoltam a kérdésre, nem?
2011. máj. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen, de nem provokatív válaszokra voltam kíváncsi. Lehet máshol így van, amit írtál, de nálunk nem!
2011. máj. 29. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi mindig virágot vittünk a tanároknak, bár végzős korunkban már ajándék volt, és úgy emlékszem minden tanár egy-egy díszes gyertyát kapott.

De virágból szép ajándék lehet egy különlegesebb cserepes virág is. Én tanár vagyok, és biztosan nagyon örülnék neki, de bármilyen kedves gesztusnak is.

És örülök neki, hogy nem mindenki gondolkodik úgy, mint az első "kedves" válaszoló.

2011. máj. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó, a cserepes virág egy jó ötlet, eszembe sem jutott...:)

Off: mit szokás ilyenkor mondani? Egészen nyolcadikig csak az osztály adott közösen egy ajándékot az osztályfőnöknek, de nekik még nem adtam!

2011. máj. 29. 18:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Mi megköszöntük az egész éves munkát és törődést.
2011. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Mi is virágot adtunk. Abban benne van minden. Tisztelet és köszönet is.
2011. máj. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, cserepes virág lesz! Ment a zöld kéz mindenkinek!:)
2011. máj. 30. 18:04
 10/10 anonim válasza:
Egy-egy doboz bonbont vehetsz nekik.
2011. jún. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!